Je CBD olej psychoaktívna látka?

Táto diskusia patrí k článku: Je CBD olej psychoaktívna látka?
Je CBD olej psychoaktívna látka?

Ide o konopný derivát – je teda psychoaktívny? Nemá však žiadne omamné ani stimulačné účinky a nespôsobuje závislosť. Na druhej strane ale môže pôsobiť ako všeobecné analgetikum, zmierňovať úzkosť alebo mať upokojujúci účinok. Je teda CBD olej psychoaktívna látka alebo nie?

NatalkaBS

No tá cena je akože fakt dosť odstrašujúca. Ja som to už niekoľkokrát chcela vyskúšať, ale keď vidím, koľko stoja tie malé fľaštičky, tak si to zakaždým rozmyslím.

Juro123

V plnospektrálnom CBD oleji je vždy trochu THC, ale aby ste ho pocítili, museli by ste ho užiť veľa. CBD a THC patria k sebe, takže si s tým nerobte starosti. Už dlhé roky užívam cbd a jediné, čo ma na ňom trápi, je, že stojí veľa..ale môžete nájsť lacnejšie, napríklad tu za 16 eur. www.carun.sk

Martina2456

Vidím, že sa tu vymieňajú tipy na CBD oleje :) To sa mi páči, tak pripojím sa a musím povedať, že kvalitovo najlepší CBD olej, k akému som sa dostala je tento: www.semena-marihuany.cz! Odporúčam všetkými desiatimi.

Jofin

Podľa mna nie je, a je to aj dokázané pretože psychoaktívna látka v marihuane je THC a to sa pri CBD alebop CBG olejoch nemôže distribuovať, tuším že maximálne povolené množstvo je 0,5% ale neni som si uplne istý :) Ale ja dlhodobo beriem CBD kvakpy kvoli spaniu od www.ilovecbd.sk a nikdy som z nich nemal pocit "nahulenosti" :)

Martina2456

Je dokázané, že CBD nespôsobuje žiadne psychotropné účinky. Sama ho užívam a pomáha mi najmä pri strese. Odporúčam tento: www.cannapio.sk

Andresea

Good day friend. My mom used to have a lot of trouble sleeping, so we decided to try to buy her www.neurogan.com , which had a great effect on her. Now she falls asleep very quickly and gets a great night's sleep.These guys care about your health and it's true!

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.