Kopnutie do vajec

Príspevok v téme: Kopnutie do vajec
peter125

Ahojte, tato tema ma napadla pri sledovani K1, jeden z nich to dostal do vajec, no aj ked maju na sebe chranič na gule, mal čo robiť aby tu šupu rozdýchal, asi 5 minut klačal a dychčal. Preto ma napadlo ako dlho je chalan KO - teda ako dlho sa zvýja v bolesti, ak ho kopnu do vajec a nema suspenzor. Samozrejme viem že to velmi boli. Ja som este kopanec do vajec nedostal, ani som este nevidel žiadneho chalana, tak preto sa pytam ako sa to da ,,prežit,, čo robiť aby to prestalo čo najskôr bolieť. Ved uz aj male deti vedia, že ak ich otravuje chalan a chcu sa ho zbavit treba ho kopnut do vajec a maju od neho pokoj.Aj na fore som čital že treba skakať po petach, mate s tým chlapi skusenost že to pomaha.Ved vraj ked dostaneme ranu medzi nohy, tak sa držiac za gule zvezieme k zemi.Ako dlho bolia gule po kopanci?Ak ma kopnu nebudem mať deti? Hlavne nepísťe že mam isť k lekarovi, to viem, (alebo že by ste toho kto vam to spraví prizabili môže ma niekto udrieť nechtiac, pri športe)Ak ma tam kopnu tak sa musim najskôr pozbierať zo zeme až potom isť k doktorovi.Diky .Peter

elfík

Chalani ja mam 15 a dostal som už velmi vela krat do vajec a raz som aj reval ako maly chlapec .... dievčata su pič** ked kopu chalanov , dostal som aj od chlapca raz som sa chcel po biť a ten kkt mi dal kolenačku do vajec....
Jedna otazka ake maju byt velke vajca asi ja ich mam 3cm vyška , je to v poriadku a ešte jedna vec ked si po nich klepkam tak slabšie boli to je to normalne taka citlivosť.... :(

blondula

mrcha....to by zajimalo aj mna ze kde sa to chodi kopat do vajec ! a teba kopnu potom kde ?? bo ja byt tym chlapom,rozkopem ti cifernik !!!

Martin17

prvy krat to bolelo asi najviac, potom si si uz zvykol. Ja som rad ze som to nezazil, ale asi sa tomu ako chalan nevyhnem lebo pokusy uz boli len baby sa netrafili

Prinsipino

No , myslim , ze je to dost individualne , a zalezi aj na tom , aky mas zaludok , a ako si imunny voci tymto buchancom do citlivych miest a pod. . Ja som nezvracal , ale to ze ti tam kopnu , boli ta nie len tam , ale prechadza ti to aj na brucho . Tazko sa to rozdychava a tazko stojis na nohach .