Kopnutie do vajec

Príspevok v téme: Kopnutie do vajec
peter125

Ahojte, tato tema ma napadla pri sledovani K1, jeden z nich to dostal do vajec, no aj ked maju na sebe chranič na gule, mal čo robiť aby tu šupu rozdýchal, asi 5 minut klačal a dychčal. Preto ma napadlo ako dlho je chalan KO - teda ako dlho sa zvýja v bolesti, ak ho kopnu do vajec a nema suspenzor. Samozrejme viem že to velmi boli. Ja som este kopanec do vajec nedostal, ani som este nevidel žiadneho chalana, tak preto sa pytam ako sa to da ,,prežit,, čo robiť aby to prestalo čo najskôr bolieť. Ved uz aj male deti vedia, že ak ich otravuje chalan a chcu sa ho zbavit treba ho kopnut do vajec a maju od neho pokoj.Aj na fore som čital že treba skakať po petach, mate s tým chlapi skusenost že to pomaha.Ved vraj ked dostaneme ranu medzi nohy, tak sa držiac za gule zvezieme k zemi.Ako dlho bolia gule po kopanci?Ak ma kopnu nebudem mať deti? Hlavne nepísťe že mam isť k lekarovi, to viem, (alebo že by ste toho kto vam to spraví prizabili môže ma niekto udrieť nechtiac, pri športe)Ak ma tam kopnu tak sa musim najskôr pozbierať zo zeme až potom isť k doktorovi.Diky .Peter

Erick

Raz som dostal od brata kopanec ale som dostal take nervy že dostal odomna poriadnu bitku ak by ma koplo dievča nech uteka kade lahšie bo by som jej tak stlačil bradavku že by ošalela takže dievčata bacha na mna tiež si zaslužite dostat

daniuska

Ked tak strasne chces vediet ako boi kopanec do guli, prid za mnou a ja ta kopnem a nebudes musiet zakladat debilne temy :D, potom mozes chodit do kostola spievat sopran..

crocop1265

ak žena kopne, už som videl, že to malo také následky, že chalan jej za to vrazil päsťou a zlomil jej pritom sánku.

.:školáčik:.

to by ma zaujimalo ako zistuju ci to boli alebo neboli viac ako porod a ze KOLKO krat ze aj na to vedia prist...

tom178

ani nechci do nich dostat :D vraj to boli 7x viac ako porod... osobne ked som naposledy dostal do nich bol som 10 minut na zemi a este 2 dni som citil bolest...zlaty ibalgin

TenJeden

no mne sa stala taká príhoda že 90 kilový spolužiak mi doslova prikvačil miešok o podlahu, a to z výskoku a kolenom...celý deň so mto rozdýchaval a plakal od bolesti..asi 3 dni ma bolela celá tá oblasť + brucho...fakt to nieje žiadna sranda....=D

.....

ja mam 11 a mam kamarata ktory ma o 4 roky viac a ma nesutocny kop (do lopty).jeden den sme sa tak rozhodli si ist zahrat futbal a sme sa striedali v brane pri kazdom kope.ja som bol v brane ked isiel kopat a v tom na nas zakrical jeho brat ja som sa automaticky otocil co chce ale on ho ignoroval a kopol tu loptu.ked som sa otocil uz som nestihol reagovat a zvyjal som sa v bolestiach asi 20 min na zemi.on sa ma na vselico pytal a ja som mu ani odpovedat nevedel.od vtedy sa nikdy nepostavim do brany ked kope on.postavim tam kamarata na miesto mna a radsej zbieram lopty...aj tak som mal stastie ze za 20 min to ako tak preslo ze som vedel chodit.

PS:ospravednujem sa ze pisem bez diakritiky

Kopance

butinag
to si pekne schytal :D
ty kokos komance a potom box
to je sialene co si potom robil ?
Mna uz kopol spoluziak 2 x a druhý spolužiak 1 x kolenom to kolenom som vystal lebo to nebolo take silne
ale ked ma kopol henten nohou to som sa oprel o lavicu a stal tak 10 minut tak nwm ako si hento prezil kokos !

butinag

mňa ex priateľka aj z kamoškami do vajec nakopala, videla ma z jednou kamoškou že sme boli spolu na káve a pizze, keď som prišiel k nej už u nej boli kamošky vyzliekli ma do nahá a každá ma do vajec nakopala, striedali sa a smiali sa mi pri tom, ani neviem koľko hodín ma do nich kopali. dovtedy ma do nich kopali kým každú nohy z toho neboleli potom mi do nich každá boxovala. to bolo prvý krát čo ma do nich nakopali potom ma aj iné nakopali keď sa o tom dozvedeli.