Hypnóza a odblokovanie traum

mija071

vcera som pocula o hypnoze,ako sa da s touto metodou super chudnut,chcela by som to vyskusat,len neviem kde a na koho by som sa mala obratit,co si o tejto metode myslite vy?

odporucam

Tak ja Vám odporučím ísť na stránku www.milara.sk - to je dobrá hypnoterapeutka,len si o nej prečítajte všetky informácie...hypnózou dokáže vyliečiť všetko

dArtagnan

Máte niekto skúsenosť s hypnózou pri liečbe zajakavosti. Dosť som toho prečítal, ale nepoznám nikoho konkrétneho - tiež si nedám čumieť do seba hocikomu. O kineziológii som zatiaľ nepočul, ale tým zmiernením svalového tonusu by sa podľa mňa dalo reči pomôcť. Budem vďačný za ľubovoľný názor.

scharlotte

Ahojte vsetci,osobne si myslim,ze kazdy ma pravo vyjadrit sa,a hlavne kazdy ma pravo sa priklonit k tej alternative ktora jemu najviac vyhovuje.Aj hypnoza ma urcite svoje klady,a hlavne reinkarnacna hypnoza ktoru by som ja osobne chcela vyskusat.&pokusam sa najst si nejakeho dobornika na to,tiez sa nedam do ruk hocikomu,moja dusa bludi uz tisic rokov,uz je cas najst ten pokoj a poslanie.Bola som osobne aj u znamej autorky a liecitelky THALI TRUDI vo Svajciarsku,je to vynimocna zena a takisto ma svoju metodu kotora mi pomohla,a pomaha pomocou anjelov.Ak mate dobre rady a odporucania sem s nimi,potesi m TO.DAKUJEM Scharlotte

hypno.sk

SOMO, mohol by si mi prosim doporucit nejaky web, kde najdem vysledky seriozneho vedeckeho vyskumu ohladne tvojho tvrdenia, ze hypnoza je zastarala a kineziologia je uspesnejsia? Zaujima ma to, lebo som prefesionalny hypnoterapeut, poznam hypnozu a kineziologiu a podla mojich skusenosti, musim s tebou nesuhlasit. Dakujem za ten tip.

hypno.sk

SOMO, mohol by si mi prosim doporucit nejaky web, kde najdem vysledky seriozneho vedeckeho vyskumu ohladne tvojho tvrdenia, ze hypnoza je zastarala a kineziologia je uspesnejsia? Zaujima ma to, lebo som prefesionalny hypnoterapeut, poznam hypnozu a kineziologiu a podla mojich skusenosti, musim s tebou nesuhlasit. Dakujem za ten tip.

ewinka

hypnozou sa da vyliecit... aj to.. ked chcete prestat fajcit... naprikladd... a taktiez aj zistit ujmy.. a traumy z minulosti... a v skole nam profka powedala... ze hypnozou sa da aj zistit... ako bolo v mamkinom brusku :) takze... neviem co je na tom pravdy.. pisem iba to co som pocula.. :)

hypnotizer

Hypnoza...stale to je a bude len pokus ! Tak ako ked sa vam sniva prijemny sen a potom sa zobudite... v ten den mate dobru naladu pokial ju niekto nepokazi alebo sama nepominie :) Alebo sa vam sniva nieco zle a potom ste skluceny... Je to blbost! Nahovaranie si niecoho ! Problem sa nemoze vyriesit spanim a snivanim...:)