Nemoze sa do mna dostat!-sex

Príspevok v téme: Nemoze sa do mna dostat!-sex
svetluska

caute...vasu stranku som objavila len prednedavnom a musim uznat,ze sa tu najde par ludi,kt.vedia o com hovoria a chcu pomoct.Idem teda k veci.Mam 19rokov a priatela s kt.chodime takmer rok.O sex sme sa pokusali asi tak po 3 mesiacoch.a tu nastal zlom.Vobec sa nemohol do mna dostat.som este panna a on panic..odvtedy sme to skusali vela krat no zaver bol vzdy rovnaky.Bojim sa,ze som tam dole velmi uzka,alebo mam prilis hrubu blanu a preto sa domna nemoze dostat..i ked tampon si dam(sice horko tazko a ten najmensi,ale dam:) vagina je predsa sval a mala by sa trosku roztiahnut nie?rozmer jeho penisu je uplne v norme..prosim pomozte mi,aby sme uz nemuseli drzat tento nekonecny celibat.za kazdu radu vopred diky!

usmev

ahoj ja mam s priatelom podobny problem !a boli ta to pri tom , alebo nie?u nas to psychika nie je,pretoze sme uplne uvolneny!a ja mam pri tom bolesti skusili sme jednu mast na znecitlivenie a uz sa pomaly k tomu dostavame a dost k tomu prispieva aj lubrikant!tak vela stastia

kacenka

Ahoj moja :) suhlasim s radami podomnou :) ide o pychiku , je potrebne sa uvolnit a nemysliet na to lebo ak sa ,,bojis,, a si napata a strnula tak to neide....ako pri KOJTUSE tak pri vkladani tamponu :) vela stastia ;)

majuška

Neviete sa uvolnít, skuste sa len tak bozkávat, bez toho aby ste mysleli na to, že budete ma sex, možno by pomohol aj relaxčný kupel, kde sa vlastne svalstvo uvolní a potom to skuste.

daphne

myslí, že je to hlavne o psychike, treba sa uvolniť.ale ak by to mnohjokrát nešlo, skus behnúť gynekologicke a poradiť sa.vela stastia

nellia

ja som z priateľom mala podobný problém.Pokúšali sme sa o to veľa krát a nie a nie sa do mňa dostať. Podarila sa mám to až vtedy keď sme si vytvorili naozaj veľmi peknú a nikým(ničím) nerušenú atmosféru s trochou vínka, kedy aj zo mňa opadol strach a dokázala som sa natoľko uvoľniť aby to konečne vyšlo!! Naozaj veľmi držím palce:)