Nemoze sa do mna dostat!-sex

Príspevok v téme: Nemoze sa do mna dostat!-sex
svetluska

caute...vasu stranku som objavila len prednedavnom a musim uznat,ze sa tu najde par ludi,kt.vedia o com hovoria a chcu pomoct.Idem teda k veci.Mam 19rokov a priatela s kt.chodime takmer rok.O sex sme sa pokusali asi tak po 3 mesiacoch.a tu nastal zlom.Vobec sa nemohol do mna dostat.som este panna a on panic..odvtedy sme to skusali vela krat no zaver bol vzdy rovnaky.Bojim sa,ze som tam dole velmi uzka,alebo mam prilis hrubu blanu a preto sa domna nemoze dostat..i ked tampon si dam(sice horko tazko a ten najmensi,ale dam:) vagina je predsa sval a mala by sa trosku roztiahnut nie?rozmer jeho penisu je uplne v norme..prosim pomozte mi,aby sme uz nemuseli drzat tento nekonecny celibat.za kazdu radu vopred diky!

macka28

ahoj, keďže som kedysi mala podobný problém ako Ty, skús, už sa o tom aj píše, lubrikačný gél. Vážne to pomôže. Lebo uvoľniť sa, to sa ľahko povie, ťažšie sa to dá spraviť. Myslím, že je to strachom, časom už aj stresom z opakovaných situácií. Myslím, že je krásne, keď je to pre oboch prvýkrát, preto preto, by sa mal tvoj strach zmenšiť, resp. ho proste nemusíš mať, lebo ste na tom rovnako.Pa

eviak

jj, skus to sama. alebo, vezmi ho za ruku a ten prst si tam daj sama pokial sa ti to bude pacit. on bude len rad, ze mu pomahas uvedomit si ako ta potesi..
sexu zdar! :)
a neboj, pojde to

anittka

Eviak asi mas pravdu v tom ze prilis myslim na to ze to bude boliet a potom sa neviem uvolnit ale moj chalan je strasne chapavy tak snad to nejako spolu preskaceme,ved kazdy nejako zacinal...