Nemoze sa do mna dostat!-sex

Príspevok v téme: Nemoze sa do mna dostat!-sex
svetluska

caute...vasu stranku som objavila len prednedavnom a musim uznat,ze sa tu najde par ludi,kt.vedia o com hovoria a chcu pomoct.Idem teda k veci.Mam 19rokov a priatela s kt.chodime takmer rok.O sex sme sa pokusali asi tak po 3 mesiacoch.a tu nastal zlom.Vobec sa nemohol do mna dostat.som este panna a on panic..odvtedy sme to skusali vela krat no zaver bol vzdy rovnaky.Bojim sa,ze som tam dole velmi uzka,alebo mam prilis hrubu blanu a preto sa domna nemoze dostat..i ked tampon si dam(sice horko tazko a ten najmensi,ale dam:) vagina je predsa sval a mala by sa trosku roztiahnut nie?rozmer jeho penisu je uplne v norme..prosim pomozte mi,aby sme uz nemuseli drzat tento nekonecny celibat.za kazdu radu vopred diky!

Mrs. Condom

Podla mňa je problem v tom že máš strach. Ak chceš mať sex tak sa musíš uvolniť. Ja som mala ten istý problem. :) Mysli na niečo pekne.

eni _12

JA MAM VELKY PROBEM S PRIATELOM SME SKUšALI VSETKO ,ALE MAM PROBLEM NEMOZE Sa do mna dostat prosim pomozte mi ? prosim ,

fifi

TRUBKA chcem sa ti ospravedlniť, tá reakcia nepatrila tebe ale ŇUŇOVKE.Zle som si pourela mená. Sorry.
.... odkaz pre teba, najprv by som vylúčila niečo organické vnútri, novotvar, prerastajúcu sliznicu z maternice apod. a potom tu je už asi dôležitá aj dĺžka, závisí to od toho, či máš v poriadku krček maternice.

....

neviete mi poradit co mam spravit??mam taky problem ze ked spim s priatelom a vojde do mna hlbsie tak ma to strasne boli aj ked som dostatocne vzrusena,moze to daco znamenat?ako mozem proti tomu bojovat?

Lilu

noo, mozno to robi stres, ze sa nevies dostatocne uvolnit, mozno ma problem on, mozno nie si dostatocne vlhka a tym padom sa do teba nevie tak lahko dostat a ak to boli aj ked moc treba to len vydrzat, s tym nic bohuzial nenarobis, pripadne zajdi ku gumkacovi a porad sa s nim :) nie je mozne aby to raz konecne nevyslo

fifi

trubka, keď sa zamiluješ, tak neriešiš, či má chlap veľkého alebo malého, rovného alebo zahnutého, proste sa ti páči chlap a toto je sekundárny problém aj tak sa každá žena rozhodne sama, podľa toho ako to cíti, to nie je sprostosť, len neinformovanosť, mladé dievčatá to zriedkakedy napadne.Ja som len vedela o čo tu ide a zažila som to.Zrejme máš patent na riešenie sexuálnych problémov, čo?Inak aj to je názor.:-)

trubka

Ja vám vravím, že žena si blanu roztrhne sama, alebo potom treba vedieť, že na VINE sú MUŽI, buď majú mäkkého, rýchlo vytečú,veľmi malého, alebo veľmi veľkého. Šikovnosť muža je tu veľmi doležitá a nie pomaly.... šup a hotovo, ale mať SVOJ ROZMER a TVVRDOSŤ

ňuňovka

FIFI - to preto, že ti bola natrhnutá celá vagína a NIE IBA BLANA! Si stále sprostučká! Na roztrhnutie blany treba si vybrať menšieho ale pevného. Nie 24 cm dlžky a 6 cm hrubky! Stačí normálny rozmer 14-18 cm a 4-5 cm hrubka

259548

ja mam podobne problemy baby ako vy a uz mam k tomu stanovisko, ze ked to nevyslo 20krat tak uz to vzdavam, normalne nemam uz zaujem..je to na p... ze to prvykrat je vacsinou az 101. raz:(

fifi

ahoj,ak môžem k prvému problému, mňa kôli tomu nechal môj prvý chalan, potom som aj bola rada, ale štvalo ma to, že asi nie som normálna, tak neskôr, keď so nemala nikoho a bola som mierne spoločensky unavená, stalo sa to s úple cudzím chlapom, určite som si bolesť neuvedomovala tak intenzívne a vlastne som chcela vyriešiť to, že sa so mnou chlapi ďalej nedostali.Po styku som poriadne krvácala, dostala som zápal a keď som išla ku gynekologičke povedala mi, že mám takú trhlinu, že ak sa mi to stane nabudúce, budú ma zašívať.Dnes je tomu 12 rokov a môžem povedať, že na to rada nespomínam, s mojím manželom mám problém, som stiahnutá a myslím, že to má korene práve v tomto.Preto radím. Počkať a skúšať pomaličky, ak ťa má rád aak na to nemáte nervy, tak sa poradiť s gynekológom o chirurgickom zákroku. Bolo by to bez stresov a bez následkov v budúcnosti.AJ TAK SA TO DÁ.Porozmýšľaj!