Panenská blana....-sex

miška

mam otazku....zisti gynekolog ci bola blana pretrhnuta prstamy alebo priamo pri pohlawnom styku??? prosiiiim strasne to potrebujem wedet... dakujeem :)

sofija

Boze co by som ja dala za to keby som o tom ani nevedela ... mna to boli uz len ked mi tam priatel da 1 prst raz mi sla aj krv ale ked sme sa skusali milovat tak to bolelo ako keby ma rezali tak sme to nechali tak ...

monikaaa

panenska blana je pri vchode a je len na okrajoch nie pocelom tom priestore tak tampon sa tam zmestí.ale moze sa stat ze sa pretrhne i tamponom,to je individualne....a po krvacanie po prerusení blany je normalny aj par krat po tom.lebo blana sa pretrhne ale volaco tam ostane a zase sa to triocha zhojí a pri opakovaní sa to opat narusi az kím to nebude bez problemov:)

zanka

prosím vás baby povedzte mi niekto ako tá blana vyzerá - mám pocit , že ju nemám -može sa natrhnúť tampónom , pri športe - môže nejako chlap zistiť či ju mám ?

garfas

mozes krvacat aj 10 x za sebou ale to uz nie je kvoli panenskej. Aj ked moze ale to by musel mat takeho vtaka co by ti nijak nezmenil tvoju vaginu keby do nej vosiel :D Skratka mozes krvacat,lebo tvoja vagina este nie je zvyknuta na sex a musi sa roztahat.

alicia

moze sa panenska blana pretrhavat aj pocas niekolkych pohlavnych stykov.s priatelom sme sa milovali tretikrat a stale pri tom trosku krvacam.je to normalne?alebo mam nejaky zdravotny problem?

elablue

Veronika blana je pri vchode do posvy nie vo vnutri, to len tak na okraj.Tinka1 ked sa kuknes v zrkadle tak ju tam urcite uvidis.

veronika

Panenská blana je vnútri pošvy, pretrhnúť sa dá nielen pri sexe, ale aj prstami. Ako zistíš, či sa Ti natrhla? Ona sa môže len rovno roztrhnúť, nikdy nie natrhnúť, môže sa to stať aj pri športe, ale prevažne pri sexuálnych veciach. Trochu to zabolí a občas víde trochu krvi, len máličko.