Panenská blana....-sex

Juska

Prosím vás,ked si dám prst do vagíny ja alebo môj priatel tak mám ešte tú panenskú blanu... ??? Sex som ešte nemala ale moj priatel ma raz prstoval, tak mám tu blanu ci nie ? Dakujéém :)

XXD

No mna to teda bolelo poriadne kks.,. vaa uz to nechcem zazit.,. to bola bolest.,. ale ja som to vydrzala.,. az kim sa neroztrhla guma.,. a UPS.,. To sa podarilo.,. :D :D teraz sa na tom smejem ale vtedy miteda do smiechu nebolo

vdsfd

Lussyta

To by som potrebovala zistit aj ja, mala som sex uz velakrat ale stale mam pocit ze je tam :-D
Navyse ma to ani nebolelo ani som nekrvacala

Lussyta

baby,potrebujem poradit...da sa nejak zistit ci som alebo nie som este panna,respektive ci mam alebo nemam pretrhnutu panensku blanu?viem,mozno to znie cudno,ale potrebujem to zistit...surne

Jankaxx

Chcem sa opytat sex som už mala viackrat noo wela krat ma to boli a nikedy moj partnet nevia do mna vojst uplne..može byt že som panna?..da sa panenska blana odstranit lekarom ak ano ako ??a či sa platti

panenska bl

panenska blana sa da aj nahmatat. teda ak ju este mas. je pri vchode posvy okolo celeho jej obvodu.
ja som po prvom sexe velmi krvacala a velmi to bolelo

malicqa

taze blana je na zaciatku pri vhchode do posvy??ked sme to skusali s byvalm uz jak vchadzal bolelo to tak sme prestali a rozisli sme sa..a teraz s mojim priatelom sme sukaliii....a uz asi nesom panna ked normalka bol vo mne dnu....len citim ako na enco tlaci ale to je asi normalne nie??