Panenská blana....-sex

Laura662

Ahojte .. Včera som bola s priateľom u neho doma a maznali sme sa a take somarinky :-) no a uz došlo k tomu ale nebol vo mne cely max polovička :) a to tiež len raz a chcem sa opýtať ci sa mi mohla pretrhnúť blany alebo nie :-) ďakujem za skoru odpoved ..

AmartinkA

ano, panenska blana sa moze pretrhnut pri sporte, aj ked si davas tampony. Ale este stale ostavas pannou!!! Panenstvo a celkove pretrhnutie blany sa uskutocny len a len pri sexe

domča

ahojte poradte mi.mam zrkadlo pred sebou ale nemozem najst blanu viem ako vyzera ale nemozem povedzte daco prosim.citala som niektore komentare ze vraj je hned na zaciatku ale ja ju nevidim :(

annie12345

Pauliii , ani zo srandy :) ja tiez jazdim,uz 10 rokov, tak hadam o panensku blanu som neprisla :-)) tiez som o tom citala ze sa to da pri tom :)))

Paulii536

Ahojte baby... mám taký problém, a bojím sa, že už nie som panna. Jazdím na koni, a jedno sedlo mi je nepohodlné... zvykne ma to tam potom dolu celé z neho štípať a zčervenie mi to.
Krámy mi skončili vtedy asi pred 5 dňami a celá šťastná som šla jazdiť. Mám 15 mimochodom. Ako som však prišla domov z jazdy a šla na WC, na spodnom prádle som mala malý fľak, mierne krvavý. A tak som si asi na 99,9% istá, že som stratila svoje panenstvo práve "s" konským sedlom... :D
Čo som si to čítala, ako to vyzerá tá panenská blana a tak, stále neviem, ako ju cítim. Aká je? Je to ako blana na škrupine vajíčka? Alebo čo? je tam nejaká vzduchová bublinka, alebo je to rovno na koži? Prosím, odpíšte mi. Za vašu pomoc ďakujem! ;-)