kde sa daju kupit umele mihalnice?

Tibianaaa

Specializovane predajne.. napr. Tasha, alebo ine, ktore maju material na modelaciu nechtov ako doplnkove veci maju aj mihalky a lepidla. V rychlosti som nasla na nete link ..
Napr. aj tu: -odkaz odstránený-

Alebo skus mimibazar.sk .. vela dievcat tam predava trsy aj lepidla!

Tibianaaa

Je to v podstate jedno.. no tie lepidielka pribalene pri mihalniciach su zle. Original lepidlo - tekuta koenzistencia, doslova ked pricuchnes smrdi a najma opatrne s nim, pozor na oci. Stalo sa, ze vbehlo do oci, velmi to pali!!! Cize je jedno ake, len nie tie gelove/take natahovacie/ .. tekute treba - akovodicka, s ciernym mam lepsie skusenosti! :)

laala

babenky citam Vas a potrebujem vediet ci Vam riasy nepadaju po pouziti lepidla na umele trsy pretoze mne sa to stalo tak ake lepidla pouzivate prosim poradite

siisa 25

ano tibianaa vam to presne opisala,je to lepsie ako tie riasy vcelku,tie su o nicom,pekne sa to nalepi po jednej mihalnicke na vlastne,ale zalezi aj od tvaru a dlzky vasich,take ake mas mihalnice taky tvar budu mat aj tie urobene,vydrzi skor mesiac by som povedala,cena ano od 3000 do 5000 podla hrubky a dlzky tych mihalnic,trosku neorijemne ked sa to preraba,hlavne cistenie tym roztokom,ale vysledok je nadherny stoji to za to,tak porozmyslajte

Tibianaaa

Ahojte,

no takze:
- trsy su lepsie ako mihalnice v celku, i ked je fakt, ze ich je vidiet

- najlepsia metoda je spominana I lash alebo 3D lash .. ide o to, ze tam vam lepia jednu mihlnicku na vasu jednu mihlnicku, cize je to casovo narocnejsie a nakladnejsie ale vydrzi to mesiac a pol a potom doplnanie, prirodzeny vzhlad. Kedze mam malinke mihalnice bolo to super a vyzeralo to prirodzene.. len cena od 2,5tis - 4tis podla toho kolko ich chcete. Ale ked som si spocitala naklady na trsy atd. oplati sa to

Keby nieco pytajte sa :)