kde sa daju kupit umele mihalnice?

Tibianaaa

Ta cena bola uvedena v SVK :D pardon .. a vydrzia ako misala martinka cca. od par dni ale stava sa, ze aj dva tyzdne!

Tibianaaa

Cierne tekute lepidlo .. naj produkty znacka ARDELL a lion, s tymi mam fajn skusenosti .. vsetko kupite v shopoch kde maju material na modelaciu nechtov, doplnkovy tovar mavaju aj trsy a original lepidla... CINSKE a ine lepidla NIE! Zhanajte tekute, cierne, vodeodolne a vydrzi to :)

P.S. - jasne, ze aj cez net, vela ponuk je na mimibazar.sk ale aj special eshop na modelaciu nechtov a tam najdes doplnky aj tieto trsy ale pozor , nekupujte ziadnu cinu ARDELL - ale. - LION a special lepidla, nenechajte sa zlakat na fajn cenu.. LION stoja okolo 110,- a ARDELL tusim aj okolo 150,- neviem presne, vzdy kupujem viac a lepidlo. Ak by bol velky problem, kludne vam napisem mail. A tam nahadzem linky, ktore ponachadzam :)

Martinka2

karlan
len teraz neviem ake mihalnice ci myslis tie v celku aleob trsy??...a lepidlo tiez zavisi ake myslis....ja si kupujem mihalnice v celku normalne v drogerii alebo parfumerii na internete pozriem sa a poslem linky....no a co sa tyka lepidla , ja si davam kazdy den dole tie mihalnice,...ale s dievcatami sme pisali o trsoch a pisu ze vydrzia aj tyzden, dva....

Martinka2

ja som zvlast lepidlo vo vacsej tube kupila naposledy v madarsku...a tu som este nevidela....mozno aj v parfumeriach by mali alebo specialnych obchodoch...tak kde predavaju veci na gelove a akrylove nechy tam zvyknu mataj mihalnice a take rozne veci..

lana334

no ja si myslim ze vacsi problem jezohnat lepidlo pokial sa teda neuspokojite s cinskym...kde zhanate tie lepidla?

Tibianaaa

V tomto pripade vobec nie!!! Namocit a hned nanasat na oko ... prave tie lepidla, na ktore je potrebne fukat su "naprd" ARDELL lepidielko ... koniec trsa namocis a hned nanasas ku korienkom mihalnic, ked dolepis cele ocko .. cca. 5-10 trsov, potom sa vrat a od prveho ich zatlacaj pri korienkoch .. aby lepidlo splynulo s tvojimi mihalnickami .. ked toto nezabudnes, garantujem, ze ti budu drzat ..

Martinka2

Dakujem velmi pekne :) a to nanesies lepidlo da riasu pockas chvilku a tak nalepis ze? lebo viem ze tie v celku ked som lepila tak lepidlo muselo byt trosku lepkavejsie...cize som asi pol minutky na to fukala...