Je vôbec šťastný že čakáme dieťa?

Príspevok v téme: Je vôbec šťastný že čakáme dieťa?
Ness_12

Som tehotná, takže potrebujem aby na niektoré vyšetrenia chodil so mnou aj môj priateľ. Len mám niekdy z jeho reakcií pocit, že mu to už lezie na nervy. Že mu leziem na nervy ja. Mala som ísť na meranie cukru skoro ráno (pred 7:00). Ja zas chápem, že pred poobednou skoro vstávať že to nie je nič moc. Ale chodí so mnou raz za čas nie stále. Keď som mu povedala že tam mám byť tak skoro jeho reakcia bola niečo v takom zmysle že no výborne ale vulgárnejšie. V poslednej dobe býva nervózny a vybíja si to na mne. Každý víkend pije, ja mu to na to nič nepoviem veď si zaslúži chodí na 3 smeny do roboty ale zas už mi začína vadiť keď má dosť vypité a je na mňa hnusný ( dáva mi najavo že som hlupejšia ako on v niektorých prípadoch). Vždy na druhý deň po Tom ako pije je nervózny. Musí si dať pivo a potom je už lepšie. Ja neviem na jednej strane sa na malú teší a na druhej ...máva takéto stavy. Niekedy akoby mi vyčítal že toho doma toľko nerobím. A mne je to celé ľúto ...

janulin013

Tu ale nejde o to, že sa mu nechce chodiť s ňou ale o to ako sa chová, a že si potrebuje vypiť, aby sa ako tak dokázal aspoň trocha ukľudniť

sofkasofka

To, že nechce rodiť zakaždým je normálne, to ani môj nechodil, pre neho je to čas ktorý sa dá využiť inak, efektívnejšie. Veľakrát som sa kvôli tomu zlostila, ale nebolo to k ničomu.

daniela2

to, že na Teba má občas zlú náladu, alebo sa mu nechce s Tebou niekam ísť je prirodzené, asi by si ho nemala zakaždým ťahať so sebou. Na vyšetrenie cukrovky napr. som ja išla sama, manžel bol so mnou trikrát. Prvýkrát, keď mi lekár povedal, že som tehotná, druhýkrát v 5. mesiaci a potom ma viezol do pôrodnice. Všetky vyšetrenia medzitým som si obehala sama a bez očakávania, že by mal ísť so mnou.
Čo je horšie, je jeho pitie.
Tá podráždenosť je jasný príznak alkoholizmu. Piť alkohol nemôže každý. Niekomu z toho vznikne závislosť a musí abstinovať, inak príde časom o zdravie, o rozum, znefunkční si svoju rodinu.

Ness_12

Už som mu o Tom hovorila, že by menej mohol piť a tak....prestal od nového roka fajčiť, lebo aj ja som prestala hneď ako som sa dozvedela že som tehotná. Ale ja som ho do toho nenútila aby prestal, chcel sám. Ale keď som mu povedala o Tom pití že je potom na mňa hnusný tak povedal že prestal som kvôli tebe fajčiť mám prestať aj piť? Ja neviem či to myslel zo srandy alebo nie. Naposledy sa stalo že sme mali ísť do obchodu spolu. Povedala som že sa idem obliecť a môžeme ísť. Keďže mám už veľké brucho tak mi každý pohyb dlhšie trvá, funím ked len už vstanem z gauča. Tak som tak vydýchla a on na mňa vybehol úplne, že tak on teda pôjde sám keď sa mi nechce že šak on spraví všetko sám, aj navarí aj pôjde do obchodu. Že čo funím jak keby som nasilu šla, pritom ja sama som mu povedala hodinu predtým že pôjdem s ním len sme nešli hneď, lebo hral hry na notebooku. Keď je v robote ja sa snažím aj variť aj upratovať kým príde z roboty ale ja mám potom z neho pocit že si myslí že toho robím asi málo ale ja sa snažím, keď je hladný idem mu dať jesť, chystám mu jesť do roboty lebo ho lúbim ale mám pocit že to nestačí. A mne je z toho do plaču, bojím sa že keď porodím to bude ešte horšie. Budeme musieť ísť vybavovať veci, ja len nechcem aby bol nahnevaný že musí všade so mnou chodiť.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.