Matka má nici

Príspevok v téme: Matka má nici
Sunny334

Zdravím,
už neviem,ako ďalej, idem sa sem asi len vyžalovat. S matkou mam od puberty zlý vzťah, nenapravilo sa to ani, keď som mala 19 a prvé dieťa, dnes mam 23 ale nedá mi dýchať. S jej priateľom si nerozumie, nič ju nebaví a vešia sa na mňa a malého, nemám klu, denne 3x tefonaty, návštevy vyžaduje každý druhý tretí deň, keď jej nevyhoviem tak zas, že ma hucka priateľ proti nej, to sú jej bludy, lezie mi už na nervy, lebo ma zakaždým ponižuje, všade ohovára kade chodí, vnucuje sa mi a ja už ani nemám svoj život,len stále s matkou, žiarli aj keď idem s kamarátkou radšej von. Stále chcela mať super život keď budem veľká ale je závislá na mne a ja už nevládzem, uráža sa, cítovo vydiera. Na návšteve ma za všetko buzeruje a tvrdí, že chce vidieť vnuka, ale celý čas len mňa ponižuje, používa pred malým vulgarizmy aj keď som ju prosila o to, že si to nezelam, nemá na v úcte nikto ani ona ani jej priateľ. Len ma využívajú, požičiavanie peňazí, paušál.. Kvôli nej mam nízke sebavedomie a nenávidím sa lebo nemá problém mi povedať, že som škaredá a sprostá a nechápe ako o mňa niekto môže za kopnúť.. Ako jej vysvetliť, že chcem svoj život, aby nekricala a nerobila hystericke záchvaty, lebo jak sa s ňou chcem prestať baviť, uz mi chce v živote robiť zle, hovorí na mňa veci, ktoré nerobím.. Neviem, akú radu čakám, noža každú budem vďačná.

ahjajjaj

si jej jediné dieťa? Nemáš súrodencov?
Mne to pripadá, akoby to bola matkina choroba, ktorá Vám ničí vzájomný vzťah. Mama je veľmi nevyrovnaná a trpí závažnou neurózou a pocitmi menejcennosti. Malo by sa to liečiť. To by si však mala uvedomiť ona, ťažko s ňou čokoľvek robiť, keď je takáto. Poznám viac takýchto ľudí. Nie sú to zlí ľudia, len sú veľmi nešťastní zo svojej povahy a nevhodných reakcií.

Tatranka123

Musis si stanovit hranice, aby mama pochopila, co moze a co uz nie. Nenechat si, aj ked je to tvoja mama. Jednoducho sa trochu “vzdialit”, nereagovat, trochu ignorovat…. V style - ked sa s tebou bavi slusne a respektuje ta, dobre, ale ked zacne vycitat, ponizovat, citovo vydierat, atd. nereagovat a ignorovat. Povedat jasne, co si neprajes. A ked to nechape, obmedzit kontakt.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.