Podviedla ma?

Príspevok v téme: Podviedla ma?
Kevin kevin

Keď som si začal s priateľkou tak sme začali mať po sexe problém s mykozou. Bola u lekára ,brali sme antibiotiká a zmizlo to. Po dvoch mesiacoch prišla neskôr z práce asi hodinu po nočnej...vraj jej bolo zle a ešte si zdriemla(služby) pred tým sme sex nemali pár dní,v ten večer sme ho mali ..o pár dní jej hovorím že sa mi to vracia a ona že tiež to začína mať. Ja jej hovorím som len doma týždeň,mám dovolenku. Mám kus podozrenie že sa stretla s ex ale nie dôkaz...mohlo sa to vrátiť sexom prenosom z ex? Alebo len bežná mykóza?

daniela2

mohol si ju kľudne nakaziť aj Ty. Istý počet baktérií mala, ešte si jej trochu pridal. Ide o premnoženie baktérií, ktoré sú aj tak prítomné, len má napr. oslabený organizmus alebo niečo pod.

Jk7991

Nemusí to byť podvádzanie, niektoré ženy majú problém s mykózou na koľko je imunita narušená. Ja som mala tiež podobný problém. Stačilo, keď som nemala ponožky obuté. Brala som wobenzym a upravilo sa to....

alexaja

mykóza sa zvykne vracať, stačí že sa zníži imunita alebo prechladne zo spodu a je späť, nemyslím, že ťa podviedla

byvalasestra

mykóza sa neprenáša sexom :) To nie je pohlavne prenosná choroba. Sú žiaľ ženy, ktorým sa pravidelne vracia.

blueberryNN

Mykoza je bezne sa vracajuce ochorenie u parov, ktore nepodvadzaju. To fakt nema ziadnu vypovednu hodnotu. Skor to, ze ste spolu mali sex a nasledne sa to zacalo prejavovat u oboch je znakom toho, ze je to medzi vami dvomi. Skor sa zamysli, co za vztah to je, ked si nemozete verit navzajom.