Nulova inteligencia zien

Príspevok v téme: Nulova inteligencia zien
Jojojojo

Nechcem sa dotknut zien, ale isty cas som chodil na zoznamku a zistil som, ze inteligencia zien tam je absolutne nulova. Stale pytali len fotky, vzdy len jednoslovne odpovede max. dvojslovne. Ako ja sa necudujem ze na vsetkych vyssich poziciach su muzi a vsetky dolezite vynalezy a podobne veci su vdaka muzom . Mali by ste sa trosku zeny uvedomit .

majkak

Letavizu1: Zamysli sa aj nad tým že sex je najzákladnejšia potreba človeka nie chlapa .A s kurajkou trocha súhlasím lebo chlapi poväčšine píšu si sexy a podobne kraviny tak by ma zaujímalo kde je ich inteligencia :)

Letavizu1

kurajka88 Preco myslis hned na sex, je vidno ze pre teba je to len nastroj na vydieranie, obchod, Sex je najzakladnejsia potreba cloveka a ko aj jedlo voda spanok, kazdy ho potrebuje takmer denne, inak sa to skaredo odrazi na psychike. A t u je problem hlavne u casti zien , vedia dobre ze muzi su vydieratelny ,a tak to zneuzivaju .

kurajka88

Tak jasne, ze chyba nie je len na strane zien. Ako povedat nieco taketo na zaklade nejakej pofidernej zoznamky. No povedzme si tak, ti chlapi tam tiez bohvie co nehladaju max tak sex na park krat

Letavizu1

Kamka2 Tak ako pises by to malo fungovat , bez problemov sa zoznamit ako ludia. Ale preco potom zije tolko muzov osamote bez partnerky? Vsetci su nemi, hluchi, slepi , neschopni, v com je problem, ale uprimne . Nikto mi nenahovori ako tu hlasa Varus ze je to iba jeden kardinalny problem . Muz sa nedokaze prihovorit zene . Nejestvuje viac moznosti?a este preco je tolko rozchodov rozvodov , slobodne mamicky , nestastne dievcata a zeny , vzdy su na vine muzi? Ti co sa nevedia zoznamovat. Z vlastnej skusenosti viem ze ked muz je bez zeny , jeho stav sa rapidne zhorsi vo vsetkom , ked je so zenov zmeni nazory ,postoje proste vesetko speje k lepsiemu , ale, a za tym ale je Zena, preco im nemozu pomoct, odmietaju ich alebo kladu take podmienky aby to neslo.

Kamka2

Varus, mne sú Tvoje názory sympatické a veľmi sa mi páčia. A s mojím terajším priateľom je to tiež tak ako si písal, že on ma proste oslovil keď som s kamoškou čakala na nástup na výletnú loď. Len tak ma oslovil s otázkou, že kedy tá loď má odchádzať (hoci to asi tiež musel vedieť) a dali sme sa do reči. A teraz, po dvoch rokoch čo sme boli najskôr sporadicky (len ako kamaráti) a neskôr skoro denne telefonicky v kontakte a čo sme sa videli asi tri krát osobne keď on prišiel do môjho mesta (bývame od seba zatiaľ šesto kilometrov... bohužiaľ....dúfam že sa to neskôr zmení) som bola u neho doma skoro týždeň na návšteve a bolo to super... :) Hneď by som išla zase. Pritom je odo mňa viditeľne kratší a tiež má trošku brucho no, ale on veľa športuje; v lete sa skoro každý deň chodí byciklovať, alebo si ide zahrať golf, alebo ide na kajak, a v zime zase chodí na bežky, okrem toho má doma aj činky... sám mi vravel že chce schudnúť. A je mi sympatický aj niektorými svojimi inými povahovými vlastnosťami, takže som tomu rozdielu vo výške prestala venovať pozornosť. Keď Ti je s niekým fajn, tak po čase takéto veci prestaneš riešiť... :))

blueberryNN

Varus a BOR1S, vas je tu skoda. Tymto pripadom pomoct nemozete. A mate uplnu pravdu. Tesi ma vidiet, ze existuju aj normalni muzi, a to aj na internete, kde slusnost naozaj nie je povinna, ocividne.

BOR1S

Chlapci a vy čo tu trepete o tom že treba mať značkové oblečenie a drahé auto a ženy sa o vás trhajú tak to máte vyskúšané? Alebo to sú len vaše dohady z vašej vysnívanej reality ktoré vám vyhovujú?
Lebo ja mám vlastnú firmu, viem na sebe obliecť veci aj s hodinkami za 1000€, mám premiove auto, vlastný byt, ale keď idem do spoločnosti tak sa mi nejak nezdá že by sa o mňa niekto trhal.
Práve naopak, takí diskotékoví sedláci čo to majú natrénované na akciách a majú na sebe handry za 5 korún, tak dôjdu a o hodinku sa už oblizujú so ženami. Ale to neuvidíte lebo sedíte doma na riti.
Lebo je to presne o tom čo píše Varus - treba sebavedomo oslovovať ženy. Keď si sebavedomý tak ti netreba oblečenie za stovky eur ani drahé auto.
To vidím aj z okolia že mám takého kolegu čo je vyslovene chudák bez peňazí ale má každý týždeň inú ženu.
Samozrejme sa bavíme o normálnom svete a nie o vyššej spoločnosti, horných 10 tisíc lebo aj také ženy tu už splietate a to je už fakt na smiech.

majkak

Keď je žena pekne upravená pekne oblecena s dobrou náladou a energiou tak asi zrejme najchudobnejsia nieje lebo to všetko niečo stojí a Vy pozeráte po takýchto ženách takže cítite peniaze Vy

Letavizu1

Varus ja sa nepokladam za menejcenneho, hlavne si nerobim iluzie , nechcem znova padnut do pasce a nechat sa zneuzivat, bud stretnem niekoho normalneho, co by bol zazrak alebo radsej budem sam. Kto nema v dnesnej dobe peniaze nemoze zit stastny zivot.