Nenarástol som a neviem stým žiť

Autumnleaves

Hrozne12345 : Prinajhorsom, ked zacnes pracovat a zarobis si, tak sa prestahuj alebo aspon cetsuj do Azie, Juznej Ameriky - tam su o dost nizsi muzi nez na Slovensku a Aziatkam alebo latinoamericankam sa mozes lahsie zapacit, lebo aj oni su nizsie. Inak v Spanielsku a Taliansku tiez su aj vysoki, ale aj nizki muzi.

Mala som na strednej spoluziacok zopar co mali cca 150 -160 cm, take su aj gymnastky, niektore baletky atd. takze nakoniec si mozno najdes peknu, vysportovanu, nizku babu aj u nas a bduete stastni /// co je ostatnych potom do toho, kolko ty merias cm ? Neries to vobec, nezabi sa urcite kvoli tomu, navstiv psychiatra ak mas samovrazedne sklony prosim ta.

Cviceniu sa venuj nadalej, ak nie vo fitku, tak doma, bdues sa citi lepsie a neboj sa / casom si najdes aj ty babu a budete riesit ine veci ako tvoju vysku :) P.S. pri sexe vyska cloveka nemusi zohravat rolu.

Hrozne12345

Čo sa mám obesiť lebo nič iné mi neostáva lebo ja sa už trápiť nechcem a ani nevládzem mňa strašne bolí ako iný narástli a ja nie

Hrozne12345

Trápi ma to veľmi neviem čo stým budem robiť zmieriť sa nedá stým ... Prečo sa mi nič nestalo keď som sa otrávil niekoľko krát? Nechápem ale radšej sa mám trápiť

Parker

Hrozne12345 babu si nájdeš, je kopa žien čo má 160cm aj menej, pre teba to bude akurát. Ja osobne by som tiež takú bral a to mám 180.

Hrozne12345

Myslíte že je normálne že preto nechcem ani babu ani sex proste nič strašné mi to vadí čo mám robiť dokonca už aj keď som vo fitku a má to chytí nedocvičím a idem preč ani nenavarím čo mám presný kcal príjem ... Čo stým budem robiť lebo ja fakt už neviem až zle mi je s toho prečo sa mi nikdy nič nestalo ale sa takto musím trápiť

Mario1222

Dobrý deň, ja mám podobný problém mám už totiž neuveriteľných 28 rokov a pritom meriam iba 175 cm. Ale pritom som muž. Ale ide o to, že mám aj skoliózu chrbtice, nemôže aj tá dopomôcť k mojej aktuálnej výške ? Ďakujem

dobibina

tu pomoze zrejme len to, aby si sa s tym zmieril. ak ti nevedia poskytnut rodicia podporu, obrat sa na psychologa. nie je to hanba. mozno budes prekvapeny, ze ti dokaze pomoct.

snejty

Potrebujes sa s tym zmierit. Cesta su osoby, kt. ta podporia, psychoterapia atd. Toto nie je Tvoj prvy prispevok na temu rast. Si zacykleny a nevies sa posunut dalej.