Nenarástol som a neviem stým žiť

hrncarka

...no uz asi nenarasties, ako ti pisali nizsie v prispevkoch...jednoducho su ludia, ktori viac nenarastu aj ked by neviem ako velmi chceli...ja tiez nie som neviem aka vysoka, kedysi som sa nad tym trapila, hlavne v skole, ked ma vsetky baby prerastli...ale nakoniec mi aj mamina povedala, ze sa nemam nad cim trapit, ze proste ja ani geneticky nemam byt po kom vysoka...tak som sa s tym zmierila casom...

Omen

@ Máš pocit, že sme spolu husi pásli??? : o)
Utri si mliečko, čo ti tečie z brady, daj si antipsychotiká a snaž sa, aby si sa nedostala späť do kazajky, z ktorej si vyliezla! Prestaň sa navážať do Blueberry, ktorej nesiahaš ani po špičky topánok a ak sa rozhodneš reagovať na mňa, tak budeš VYKAŤ a oslovovať ma pani doktorka!!!
Najlepšie urobíš, ak zalezieš naspäť do stoky, z ktorej si vyliezla!!!

Sejla

no uz asi nenarastes, ale stale mozes urobit par veci, ktore ti dodaju sebavedomie. Vyhladaj si rady ako sa obliect aby si vyzeral vyssi, na internete je kopa dobrych trikov ako mozes opticky "vyrast". Napriklad si davaj pozor aby tvoje oblecenie bolo tvoje presne cislo a vsetko sedelo tak, ako ma - rukavy, dlzka nohavic, dlzka svetrov atd, ak je treba, davaj si vsetko upravit u krajcira. Dalej, outfit v jednom tone farby pomaha predlzit postavu, taktiez nosenie rolakov a nohavic so zvysenym pasom. Dalsi trik je uces - davaj sa strihat a stajluj si vlasy tak, aby ti dodali vysku na vrchu hlavy. A samozrejme topanky s vyssou platformou ta doslova predlzia, ale existuje jedno tajomstvo pre malych ludi - kup si clenkove topanky, myslim tie klasicke zimne, nieco ako timberland, alebo letne converse; a kup si do nich hrubu vlozku - niekedy tieto vlozky predavaju ako zdravotne, alebo pre ludi s jednou nohou kratsou - na trhu najdes aj vlozku s 5-6cm sklonom - a urcite tych 5cm urobi vekly rozdiel. Ak chces ist do extremu, prestahuj sa do inej krajiny - takmer vsetky narodnosti, okrem skandinavcov a Danov maju priemernu vysku ludi omnoho mensiu nez u nas.

Omen

Agia,
ako si mohla ty a " tebe podobných sympatizéroch" pomýliť jednu gramatickú kategóriu a síce osobu? Tak to napíš ešte raz, aby sme ti aj rozumeli a daj to do 1. osoby, prosím!

blueberryNN

Nikdy nenarasties. Zmier sa s tym. A cim skor tym lepsie pre teba. Je uplne fuk co chces. Nevidis, ze to je tvoja jedina moznost? Chces nieco, co je nemozne. Potrebujes psychologa minimalne.

Hrozne12345

blueberryNN Ja to akceptovať neviem ja chcem byť vyši ... Mňa ani taký život nebavý mohol by som mať babu ale nechcem ja chcem nárast robiť niečo a výškou lebo mňa taký život nebavý ...

blueberryNN

Hrozne, vyssi nikdy nebudes, vzdy budes vysoky 160 cm. Akceptuj to. To je ten rozdiel medzi tebou a tymi, ktorym to nevadi.

freduska55

Skus sa zamerat a sustredit na nejaku aktivitu, co ti zamestna mysel. Vyskusaj turistiku, mozno ta to zaujme, alebo to cvicenie. Taketo trapenie ti uskodi.

Hrozne12345

Cestovanie neznašám a babu môžem báť obzerajú sa žmurkajú okom ale mňa to nezaujíma prečo niesom ako iný že také niečo vôbec neriešia iný riešia chlast ,baby,sex cigarety rôzne chaty kde by vyrazili a prečo mňa zaujíma výška postava (fitness) ale viem že je to neovplyvnítelne ale aj tak proste chcem mať viac aj keď sa nedá čo mám robiť do budúcna ani deti nechcem ani babu proste ja neviem čo bude