Nenarástol som a neviem stým žiť

Hrozne12345

Kvôli mojej mame som ostal dojebany čo ja budem robiť ja taky nebudem obesim sa a budem mať pokoj kvôli nej som ostal taký bo ona má 147cm!!. Kvôli nej mám dojebany život

mamita1

netráp sa týmto, vôbec to nie je podstatné, skús porozmýšľať nad tým aké máš silné stránky a na tých popracovať

Hrozne12345

Nebavý má žiť preto a nechcem sa už trápiť obesim sa budem mať pokoj kvôli mojej mame som nenarástol som ostal dojebany kvôli nej a každý deň jej to hovorím a vynadam jej že čo spravila prečo nerozmýšľala že budem po nej obesim sa a budem mať pokoj a mňa už nebavý trápiť sa boli to veľmi

Hrozne12345

Nebavý má žiť preto a nechcem sa už trápiť obesim sa budem mať pokoj kvôli mojej mame som nenarástol som ostal dojebany kvôli nej a každý deň jej to hovorím a vynadam jej že čo spravila prečo nerozmýšľala že budem po nej obesim sa a budem mať pokoj a mňa už nebavý trápiť sa boli to veľmi

Hrozne12345

Ja taký nechcem byť čo nechápem je že toľko krát som sa otrávil a nič mi není nechápem ja už ani nechcem žiť a to zmieriť sa stým trápi ma to už 7 rokov a neviem sa stým zmieriť najradšej by som si vyvolal rakovinu a zomrel lebo ja taky žiť nechcem

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.