Uzdravenie Homosexulity a Duchovná Poradna

Valentin

Autor fórum Valerián Culák Uzdravenie Homosexulity Duchovná Poradňa počte príspevkov 80 a ponúkam svedectvo Uzdravenia Ježišom tém zdielania,ktoré sa dotkly mojej duchovnéj ceste oslobodenia hriechu homosexulity.
Chcem podakovat redakcie Zdravie Sk. že založili fórum.

Valentin

Drahý priatelia fóra sexulogia zdravie sk. Na záver chcem sa Vám predstaviť som kresťan katolík Valerián Culák som autor príspevkov počte 80 Uzdravenie Homosexulity Duchovná Poradňa za duchovnej pomoci Odborníkov a teológov oblasti Homosexulity, ktorí ponúkajú cestu Uzdraveniu Sexuality.

Valentin

Priestor Prijatia, o.z.
„Správnou výživou na osobný rast je milujúce prijatie a povzbudenie od iných.“
www.stránka o.z. na stránke príspevkov 5 fórum " Uzdravenie Homosexulity a Duchovná Poradňa"

Valentin

Občianske združenie chce byť priestorom, ktorý je tu pre ľudí hľadajúcich pochopenie v ťažkostiach života súvisiacich s prežívaním inej citovej a sexuálnej náklonnosti, a chce poskytnúť prijatie, po ktorom bytostne túži každý človek.

Valentin

Na rozdiel od toho,konverzná terapia je všeobecný termín na opis pokusov zvýšiť heterosexuálnu príťažlivosť a znížiť nechcenú homosexulitu. Na stránke
www.reintegrativetherapy.com

Valentin

Vedecký časopis Science uverejnil rozsiahlu vedeckú štúdiu, ktorej závery jednoznačne dokazujú, že neexistuje tzv. „homosexuálny gén,“ ktorý by mal za následok homosexuálnu sexuálnu orientáciu človeka. Katolícka cirkev učí, že Boh stvoril iba muža a ženu. Homosexuálna inklinácia podľa pozície Cirkvi nie je vrodená, ale získaná. Tvrdenie, že Boh stvoril homosexualitu je preto podľa kardinála Eijka tvrdením proti Bohu a učeniu Cirkvi a preto “žiaden katolík nemôže povedať, že Boh stvoril homosexualitu.”