Epilepsia - Masturbácia Hriech.

Príspevok v téme: Epilepsia - Masturbácia Hriech.
Valentin

Som epileptik od 18 rokov mám 54 rokov.Som slobodný bez priatelky.Masturboval som od 15 rokov 1 krát do týždna do 54 rokov.Dovod bol nasledovný že mávam erekcie v noci ,ktoré mi narušuju spánok a pri epilepsií je doležitý nočný spánok.V 30 rokoch som prekonal nádor semenika semion,kde som si objavil hrčku pri samovyšetrovaní.
Som absolvoval radioterapiu som vyliečený 24 rokov.Ne mám problemi z erekciou ranou 1 seminikom.Mám 54 rokov na preventívke som zistil zvedčenu prostatu rámci normi v noci chodím na wc 1 krát a urolog mi doporučili šetryt prostatu.Som krestan katolík som postupil duchovný boj uzdravenia masturbácie z modlidbami,ktoré su učiné mám pady,ale sa nezdávam momentalne som vydržal 1 mesiac a 9 dní bez masturbácie potom som padol,ale som začal 2 mesiac bez masturbácie.Pre muža je prirodzená zdržanlivost. V puberte doležitost sexulná výchova a poukazat na negatívné učinky masturbácie alebo prirodzenost je polucia.Masturbácie je Smilstvo,ktoré poškodzuju dušu človeka a spásu a ničí sexulný život manželstve.