Kde nájsť vážnu známosť?

Príspevok v téme: Kde nájsť vážnu známosť?
Cobet

Ahojte,

rozhodla som sa, že sa opäť dám na internetovú zoznamku (momentálne veľa možností nie je, keďže sú rôzne obmedzenia), a tak sa pokúsim nájsť si vážnu známosť. Mám 29r. a hľadám si rozumného muža, ktorý nepotrebuje k životu cigarety ani alkohol. Vážim si úprimnosť a páčilo by sa mi ak by vyžaroval pokoj a rozvážnosť.

Je nejaká zoznamka, na ktorej by som našla práve taký typ? (kresťanské zoznamky nie). Ktorú zoznamku mi naopak neodporúčate? Čo by som mala podniknúť? Resp. vo všeobecnosti kde takého nájsť? Máte nejakú radu, ktorá by mohla viesť k úspechu? - môže to byť hocičo k veci. Môžete napísať aj nejakú vlastnú skúsenosť.

Ďakujem :-).

Bubo12345

Ty ako žena máš problém?
Veď na každú ženu je rada 10 chlapov ktorí o ňu majú záujem... Sa popozeraj okolo seba v práci alebo nejakej voľnočasovej aktivite...
Raz som čítal nejaký prieskum kde vyšlo že na každú zadanú ženu pripadá 5 chlapov ktorí udržujú friendzone a čakajú kedy sa rozíde aby po nej mohli skočiť...

Libertz

Ako pise komentar, je to o stasti/osude atd. Clovek krestan by si myslel ze na krestanskych napriklad budu ine skusenosti ze tam je to o hodnotach atd. Ale castokrat vobec nie, je to rovnake ako inde resp. aj horsie. To hovorim jako krestan, lenze plno ludi "krestanov" sa tak sice nazyvaju ohanaju sa tym ale vobec sa tak nechovaju... vlastne kolkokrat som videl aj ateistov co sa chovali ovela krestanskejsie nez tito.. co je smutne a ironicke celkom. Alebo ked tak sa da spoznat aj prostrednictvom tychto for.

Libertz

Ako pise komentar, je to o stasti/osude atd. Clovek krestan by si myslel ze na krestanskych napriklad budu ine skusenosti ze tam je to o hodnotach atd. Ale castokrat vobec nie, je to rovnake ako inde resp. aj horsie. To hovorim jako krestan, lenze plno ludi "krestanov" sa tak sice nazyvaju ohanaju sa tym ale vobec sa tak nechovaju... vlastne kolkokrat som videl aj ateistov co sa chovali ovela krestanskejsie nez tito.. co je smutne a ironicke celkom. Alebo ked tak sa da spoznat aj prostrednictvom tychto for.

DoktorExitus

Ja si myslím, že je to všetko o šťastí. Na zoznamke môžeš natrafiť na blbca čo asi je väčšina a potom aj na takého akého hľadáš. Sú určite takí, ktorí hľadajú práve teba (myslím osobnosť, povahu atď.) a tiež rozmýšľajú, kde sa prihlásiť. Takže je to naozaj o šťastí. Najznámejšia je asi pokec, to poznajú všetci a potom menej známe, ako napr. partneri.sk.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.