Kde nájsť vážnu známosť?

Príspevok v téme: Kde nájsť vážnu známosť?
Cobet

Ahojte,

rozhodla som sa, že sa opäť dám na internetovú zoznamku (momentálne veľa možností nie je, keďže sú rôzne obmedzenia), a tak sa pokúsim nájsť si vážnu známosť. Mám 29r. a hľadám si rozumného muža, ktorý nepotrebuje k životu cigarety ani alkohol. Vážim si úprimnosť a páčilo by sa mi ak by vyžaroval pokoj a rozvážnosť.

Je nejaká zoznamka, na ktorej by som našla práve taký typ? (kresťanské zoznamky nie). Ktorú zoznamku mi naopak neodporúčate? Čo by som mala podniknúť? Resp. vo všeobecnosti kde takého nájsť? Máte nejakú radu, ktorá by mohla viesť k úspechu? - môže to byť hocičo k veci. Môžete napísať aj nejakú vlastnú skúsenosť.

Ďakujem :-).

hellriser

Ja som si daaavno založil pokec.. vydržal som tam asi polrok a mal som dosť.. bolo ťažké tam nájsť fakt nejakú normálnu.
Po niekoľkých rokoch o samote som sa rozhodol skúsiť inú zoznamku a tak som skúsil badoo.. no ani nie po mesiaci som zistil, že žiadna sláva .. väčšina žien sa tam príde len ukázať a zbierať followerov na svoj Instagram.. len minimum z nich za niečo stojí a tie sú väčšinou ďaleko od môjho bydliska ?..
Takže tak no.. mám zachvíľu 24 a tiež som sám.. a to fakt niesom náročný na vzhľad žien, som normálny chlap z dediny akurát trochu introvert..
Tiež rozmýšľam skôr nad nejakou aktivitou vonku, kde by som mohol niekoho stretnúť, aktivít mám síce dosť, ale všetky sú z domu ?..

radikalny

Tak podla mna pokec je odpad a je to tam samy idiot a zeny s iq 50 :D ale cest vynimkam...na badoo najdes sem tam aj normalnych, s ktorymi sa da normalne pokecat a pripadne aj vybehnut von...ja som si tam nasiel (teraz uz) byvalu :D a vydrzalo nam to spolu cca 9 mesiacov :D ...ak chces napis do spravy meno na fb, pripadne ig...ja 28 rokov slobodny, bezdetny :D

slobodnemaciatko

Vobec sa nad sebou nezamyslaj.
Zalov v podobnych vodach, teda o 10 cisel mladsich, budes sa cudovat, aky budes mat zaujem a ze maju ovela lepsie nastavene hodnoty ai.

Cobet

Ldok, nemáš pravdu. Keď som si to prečítala zamrzelo ma to, lebo nie som na peniaze a jediné čo musí byť sú vzájomné sympatie. Nemusí to byť žiadny boháč ani "model". Hľadám skôr iné hodnoty, a tie sa už veľmi nenosia. Ďakujem za radu, zamyslím sa nad sebou.

Ldok

Si atraktívna, vzdelaná aj priateľska, no napriek tomu ajv tomto veku bez partnera. Z toho mi vychádza len jedno - si príliš náročná/vyberavá na vzhľad, finančné zabezpečenie ai. Úprimne, na nejaké veľké nároky na mužov a vyberavosť si už dosť stará. Tí bohatí a úspešní, bohatí "princovia na bielom koni" väčšinou preferuju ženy/dievčatá aj o viac než desať čísel mladšie. Poznám to z okolia. Takže ak mám aspoň trochu pravdu v tebe, odporúčam ti čo najskôr sa nad sebou zamyslieť, pretože o pár rokov už môže byť neskoro.

Cobet

akinom007, nemusíš sa ospravedlňovať, ja chápem prečo tomu nerozumieš, že niekto uvažuje o zoznamke. Ja by som to možno tiež takto vnímala, keby som bola na tvojom mieste. Ty si bola sama nejakú chvíľu, tak na to spomínaš v dobrom. No ja som sa sama celý život a poviem ti, že už som dosť nešťastná a stupeň mojej osamelosti dosiahol 10 bodov z 10tich.
Chcela by som sa v živote už niekam posunúť, mať aj rodinu a samej sa mi to nepodarí. Ja neviem prečo je to tak, že niekto vzťah ani nehľadá a má ho, a niekto je sám napriek všetkému. Čo sa mňa týka, tak vyzerám dobre, mám vzdelanie, som priateľská. No, celý život som v ženských kolektívoch. Muži sa mi nemajú kde prihovoriť, aj keby nabrali odvahu. Samozrejme, nie každý sa mi aj zapáči.
Každopádne si už plánujem nejaké aktivity, aby som mala príležitosť sa stretnúť s ľuďmi a trošku "ožiť". Na internetovú zoznamku sa asi vykašlem. Už som bola na zoznamke a bolo to dosť frustrujúce, a do určitej miery mi je to aj trápne.

Ďakujem všetkým za reakcie.

dejana

Zoznamka je podľa mňa fajn, ako sem-tam narazíš aj na divných ľudí ale dajú sa tam sem-tam aj normálny nájsť.

akinom007

prepac, ale ja nerozumiem, preco hladat, nikdy som nehladala a vzdy som mala partnera ( prvy vztah 11r) zial skoncil a druhy 11 r mam pretrvavajuci tiez to prislo same nic som nehladala. ked som medzitym bola sama bola som stastna bolo to krasne auzastne nezabudnutelne obdobie.
keby sa rozidem opat som sama a uz by som asi ani vobec nehalala. nechapem take silenie....hladat zoznamky atd sorry

keity

Mam par znamych, ktory sa zoznamili cez zoznamku a su spolu stastny, maju spolu rodinu. Vsetko je mozne, len treba hladat a hlavne byt trpezlivy.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.