Mala som anorexiu, teraz som ako prasa!

Príspevok v téme: Mala som anorexiu, teraz som ako prasa!
ladyinblack

Roky som trpela PPP (poruchy príjmu potravy), mala som 30 kíl, ale teraz som sa vyžrala ako prasa! Pri mojej úbohej výške 160 cm mám teraz 45,5 kg!!! Behom pár mesiacov som pribrala vyše 15 kíl!!! To ani sviňa nedokáže! Neviem sa s tým zmieriť, už nedokážem nič, dovtedy som dokázala mať pod kontrolou aspoň jedlo, ale teraz som zlyhala na plnej čiare, už nedokážem ani hladovať! Prosím poraďte nejaké tipy ako čo najrýchlejšie zhodiť. Vďaka.

munz

autorka, okamžite vyhľadaj lekára psychiatra (tu už ani psychológ nepomôže),Ty anorexiu stále máš a budeš ju mať do konca života. Len si musíš uvedomiť, že máš s tým problém. Viem o čom píšem, máme v rodine 16,5 ročné dievča, ktoré tiež vďaka anorexii v 13 rokoch schudlo z 46 kg na 37kg. A až po návšteve psychiatra aj gatroenterologa (musela piť aj nutri drinky) sa jej podarilo pribrať postupne späť na 47kg. Ale stále je tenká a ešte nikdy nedostala menzes.

ladyinblack

Ahojte, tak sa znova ozývam. Schudla som odvtedy na 40 - 40,5 kg. Je to čudné, ale cítim sa ešte tučnejšia ako keď som mala tých 5 kíl navyše...už dlho sa takto trápim a týram svoje telo...toto nie je život o akom som snívala, ale prežívanie len...ale bojím sa znova začať normálne jesť, bojím sa neznámeho, zmeny...:-(

petra_peta

Však? Úplne trefné, niekto napíše, že chce schudnúť a hneď všetky možné rady sa tu objavia. To tak vyzerá, keď si niekto neprečíta poriadne celý príspevok. Tiež si nemyslím, že si prasa, a takýto stav treba riešiť s odborníkom.

mydia

no presne. nehovorím, že to nie je fajn, takto sa prevetrať, ale silou mocou na všetko len kolobežku, to mi príde už cez pomaly. aspoň si treba poriadne prečítať tému a potom skúšať radiť.

blueberryNN

limovienka, dobry prispevok :)) ja som si tu uz davno vsimla tieto kolobezky vo viacerych temach, az mi to pride ako fanatizmus :))) kolobezka na vsetko

limovienka

nehnevajte sa na mna, ale v tomto pripade radit kolobezky, bicykle a podobne mi nepride prave okej. tu ide o ine veci, ktore treba podla mna riesit a nie slecnu posielat sa vozit na kolobezke.

kajka294

toto cislo na vahe je podla teba to, ze si sa vyzrala ako prasa? anorexia je psychicka choroba, nedavno som o tom citala akymi stadiami si ludia prechadzaju a trva dlho kym sa z toho dostanu. podla mna by nebolo na skodu, keby sa s tym o niekom rozpravala. myslim odbornika.

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.