Kde nájdem sugar daddyho???

aldo30

ahoj @lovelytana ... Mne sa náhodou páči takýto štýl fungovania... A vôbec to nemusí byť o sexe... Keď tak kľudne sa ozvi aldo30@centrum.sk ;)

lovelytana

fuha tak sa to tu rozbehlo :D suhlasim s tym, ze to kazdy robi dobrovolne a z vlastneho presvedcenia, cize pokial to nezasahuje do slobody druhych preco nie? ;)
a teraz k pratickej stranke, viete mi odporucit nejaky konkretny web, s ktorymi mate skusenosti? blog patri pod sugardaters.sk ale ci nahodou nie su aj lepsie stranky

Keita

Snubka, ten ´vztah´ je oboch stranach dobrovolny. Kym neublizuju tretej strane, kto sme my, aby sme sudili? A ano, aj sugar daddy sa moze zamilovat, aj sugar baby do daddyho...Akoze uplne realne ze fakt...Ja neodsudzujem ani prostitutky. Pokial to robia dobrovolne, preco nie. Taky je zivot, taky je svet. Nikto nevieme ako dopadneme.

Snubka

Keby sme si vsetky nasli bohatych oteckov, co by vam normalnym chlapom ostalo? Kto by vas uprimne lubil? Aj ked vam dojdu prachy, aj ked vam nestoji, aj ked mate naladu horsiu ako menstruujuca zena? Haaa?

Snubka

Vobec nie som nabrusena, ale preco to ty tak obhajujes? :-))
Asi je rozdiel, ked niekto dostane 5 euro za sibacku a tisicku tyzdenne za trtkacku ;-)

marek1251487

na slovensku ich vela nie je a nie je to tu rozsirene. u nas mas zlatokopky :) a preco by z toho mali sugarbabys platit dane? to by potom museli platit dane aj rodicia deti, ktore dostanu peniaze sa sibacku atd..

nevidel som film svina, ale pochybujem ze tam boli sugarbabys a dadys. jedine tak vyobrazeni, ako ich vyobrazil slovak, ktory v zivote takyto vztah nevidel a nezazil. v tomto vztahu netrpi nikto. preco by mal? je dobrovolny na oboch stranach a kedykolvek ho moze kazda strana ukoncit..

neviem, co si na to taka nabrusena. ved nechaj ludi zit si svoje..

Snubka

Jaaaj, len ty jediny dokonale chapes podstatu. Takze medziclanok medzi bordelom a vztahom? A je to legalne? Bude sugar baby platit dane a odvody z prijmu, povedzme z tej tisicky za tyzden, ktoru dostane? Kolko sugar daddies je na Slovensku??? Ta tisicka predstavuje u vacsiny muzov na Slovensku cely plat a aj to v hrubom :-)) takze sa zobud. Videl si Svinu? Tam boli taki sugar daddies a sugar babies a aj co s nimi robili.

marek1251487

a co vas to trapi? tito ludia to robia dobrovolne. ale chapem, ze kazdy najlepsie vie, ako ma ten druhy zit. oni sa tym nechvalia, nevyucuju to na skolach. to ako keby som teraz vam zacal riesit vas osobny zivot. joooj a ze by tam bolo co riesit, by ste sa cervenali. a tu budete moralizovat.

@snubka si nepochopila o com to je. to nie je z nudze cnost. to je ako ked si niekto kupi porše. budes ho kritizovat ze naco mu je? ze mu stacilo kupit škodofku? sugardadyho nevycucas z penazi. tam su vopred dohodnute pravidla. napr tisicka tyzdenne+darceky. ako ho vycucas? ked budes chciet ako zena viac, tak si najde inu. a sugardadys maju na uctoch statisice az miliony.

pisem, ze sugarbaby je take male tamagoci, domace zvieratko. sugardady si ho kupi presne ako nejake auto, alebo dom na plazi. robi mu to radost. ci mu ides teraz nadiktovat, co si ma so svojimi zarobenymi peniazmi kupovat a co nie? ty tiez minas podla toho, co ti susedia dovolila? predstav si, ze je kopec starsich chlapov, ktori nechcu partnerku. len sem tam spolocnost. slapky a eskort servis je neosobny. cize sugarbabys su medziclanok medzi bordelom a vztahom.

vase nazory pramenia z nepochopenia temy. a ano je to nespravodlive. zenske by sa nemali takto predavat a muzi by mohli miesto nich davat peniaze na charitu, afriku, detske ihriska atd. a? taky je svet..