Žltnú mi zuby - co odporucate ?

Príspevok v téme: Žltnú mi zuby - co odporucate ?
Cajak

V poslednom čase si všímam, že mi stále viac a viac žltnú zuby. Neviem, čím to je. Umývam si zuby ráno a večer, vždy okolo 10 minút. Krúžim kefkou po predných zuboch a po zadných prechádzam hore-dole. Čo robím zle? Čo mám spraviť, aby som mal zuby zasa biele? Odporučte mi zubnú pastu alebo čokoľvek iné, čo mi môže pomôcť.

nurse87

ahojte... odkedy pouzivam tieto produkty (balenie obsahuje zubnu pastu, kefku a take sacky) tak moje zuby su vyrazne krajsie... tiez som mala pocit, ze moje zuby su skarede a zlte a preto som patrala po niecom, co nie je financne moc drahe a co je ucinne... natrafila som na tieto produkty a vyhovuju mi... vyskusajte :)..

zitnanka58

Ako ti už napísala Elizza, stojí 11,99€ plus samozrejme poštovné. A ich produkty sa zatiaľ dajú objednávať iba cez e-shop brilliantcoco.sk. Aaa prepáč, že až teraz reagujem ale pozabudla som na teba :/

elizza

Zazracne (ako si to nazvala) je na nej to, ze zlepsuje zdravie zubov, odstranuje zapach z ust, pomaha bielit zuby a jej prirodne latky pomahaju pri zapale ustnej dutiny alebo dasien. Zlozenie ti skopirujem z ich stranky. Nech sa ti paci: Aqua, Cocos Nucifera, Xylitol, Bentonite, Solum Diatomeae, Activated Charcoal, Sodium Bicarbonate, Mentha Spicata, Mentha Piperita, Gaultheria procumbens (wintergreen) essential oil, Xanthan Gum, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citric Acid, Panax Ginseng Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract.
Staci takto Ivca???

ivcaP

@elizza - to je aka cierna pasta, taku som este nikde nevidela :O Co je na nej take zazracne a dobre? Co obsahuje? :O

elizza

Prepacte, skor som odoslala spravu ako som pridala fotku, tak preto fotka bude az v tejto sprave :) Este to tu az tak dobre nepoznam, tak mi musite tieto moje omyly prepacit :D :)

elizza

Aj ja ju mam a posielam vam aj fotku :) Golla stoji 11,99€ a cez ich e-shop si ju mozes objednat a pride ti priamo domov ;)

zitnanka58

Noo ja som si akurát minulý týždeň objednala tú novú zubnu pastu od Brilliant Coco, volá sa Zero Waste a je to naturálna zubná pasta, 100% vegánska a aj bieli zuby. Zatiaľ ju používam len prvý týždeň, takže ešte nejako výsledok neviem zhodnotiť ale chuťovo je výborná. V tomto mi vyhovuje a ostatné budem posudzovať až neskôr.