Žltnú mi zuby - co odporucate ?

Príspevok v téme: Žltnú mi zuby - co odporucate ?
Cajak

V poslednom čase si všímam, že mi stále viac a viac žltnú zuby. Neviem, čím to je. Umývam si zuby ráno a večer, vždy okolo 10 minút. Krúžim kefkou po predných zuboch a po zadných prechádzam hore-dole. Čo robím zle? Čo mám spraviť, aby som mal zuby zasa biele? Odporučte mi zubnú pastu alebo čokoľvek iné, čo mi môže pomôcť.

simuira56

nooo, neviem ci to zaviselo od zasluh alebo mi jezisko chcel nieco nenapadne povedat, hehe :D :D super, tak ju idem pozriet. dakujem za tip :)

Klara154

Simuira ahoj, tak ty si musela posluchat, ked si dostala taky perfektny darcek:-) Chces poradit zubnu pastu, tak skus napriklad vyskusat zero waste od znacky, ktoru tu spomenula grilda. Ta ma aj bieliace ucinky...

simuira56

ahojte :) dostala som na Vianoce elektricku zubnu pastu a potrebovala by som odporucit nejaku dobru zubnu pastu (kludne moze mat aj bieliace ucinky), poradte pls, dakujem :)

grilda05

moj nazor je taky, ze kazdemu vyhovuje ini produkt, ina technika umyvania, aby ho zuby neboleli a aby ich mal clovek krajsie (belsie). moje zuby pred troma mesiacmi boli dost skarede, no vyskusala som si objednat brilliant coco, ktory som si aplikovala 42 dni (3 kury) a vysledok je viditelny (ludia naokolo si to vsimli). sama som si tento produkt nasla na internete, potom som sledovala ich fb, az som sa rozhodla, ze to vyskusam. a niekedy je lepsie, ked clovek nie je ovplyvneny druhymi ludmi, ale ked sa rozhodne len tak spontanne.

akinom007

Zacat kvalitnou dentalnou hygienou, s bielenim Air flow...ked je potrebna dentalna hygiena 2x do roka, tak aj 2x.
Nasledne umyvanie zubov kludne rano na obed aj vecer, sonicka kefka, medzizubne kefky...Sensodyne je setrnna aj na citlove zuby a slusne biely, s drahsich past Swiss Snowwhite !!! je jednicka, a nie su po nej citlive....
po kazdom jedle prepalchni usta cistou vodou.
Obmadz kavu cervene vino caje

igorh

Skúšal som rôzne recepty, aj tú pastu Dental coco a všetky, ktoré obsahujú čierne uhlie. Výsledok? Je pravda, že po dlhšom užívaní som trochu výsledok videl, ale ak máš problém so žltnutím zubov a čím ďalej tým viac. Tak si myslím, že je to nejaký hlbší problém. Už som tu v jednej diskusii raz písal, že mne pomohli Dental Brothers a skutočne som s nimi veľmi spokojný, tak to len taký dodatok, ak by si si nevedela do budúcna nejak poradiť, možno skús kontaktovať ich. Síce to stojí nejaké peniaze, ale podľa mňa do zdravia sa oplatí investovať.

Xander

suhlasim s panom, dentalna hygiena je najucinnejsia... tieto domace bielenia vydrzia nachvilu... u Schilla vam to spravia bezbolestne a super robota, chodime k nim cela rodina...

tomasuchy

odporúčam dentálnu hygienu... tieto domáce recepty nie sú vždy spoľahlivé a ničia zubnú sklovinu (vlastná skúsenosť). skúste kliniku Schill, sú výborní, bol som veľmi spokojný

zabkiara

ako pozeram, tak kurierom to je lacnejsie, takze to isto vyuzijem a nebudem musiet ani nikam behat. dakujem ti velmi pekne, ze si mi pomohlo. idem si to rovno aj objednat :)

zitnanka58

Poštovné závisí od toho, či si dáš produkty doviezť prepravnou spoločnosťou alebo ti ich pošlú na slovenskú poštu. Ak si vyberieš kuriéra, tak platíš 3€ ak zaplatíš vopred, 4€ ak platíš na dobierku. Keď ideš cez slovenskú poštu, tak platíš 3,50€ ak zaplatíš vopred a 4,50€ ak na dobierku.