Žltnú mi zuby - co odporucate ?

Príspevok v téme: Žltnú mi zuby - co odporucate ?
Cajak

V poslednom čase si všímam, že mi stále viac a viac žltnú zuby. Neviem, čím to je. Umývam si zuby ráno a večer, vždy okolo 10 minút. Krúžim kefkou po predných zuboch a po zadných prechádzam hore-dole. Čo robím zle? Čo mám spraviť, aby som mal zuby zasa biele? Odporučte mi zubnú pastu alebo čokoľvek iné, čo mi môže pomôcť.

simuira56

preto som ti to skor neprezradila buducamamina, lebo som chcela vidiet tvoju reakciu :) :) darmo, je to ekologicke balenie, tak to musi byt v skle! :)

Chrisiana

ale veď chikita aj pasta brilliantcoco obsahuje aktívne čierne uhlie. asi to tu ešte nikto nespomenul a teraz keď si napísala, že treba si umyť čiernym uhlím zuby, tak ja by som radšej túto pastu odporučila, lebo má aspoň nejakú chuť a je taktiež účinná na vybielenie.

Chrisiana

áno lucyd, na moje zuby zabrala :) ale samozrejme, ju musíš používať dlhší čas. od žiadnej zubnej pasty nemôžeš očakávať, že po mesiaci budeš mať žiarivo biele zuby.

LucydB

babulky funguje ta zubna pasta, bieli zuby?...lebo uz viacej bieliacich past som mala doma a zatial nula bodov....no na odborne bielenie nemam korunky, kedze to je velmi drahe...preto by som dala sancu este poslednej zubnej paste...prave nad touto momentalne rozmyslam...tak mi pls napiste vase skusenosti, dakujem...

buducamamina

Daaaaaakujem Simuira :-)...Si velmi zlata. No cakala som, ze bude v normalnej tube, ako vsetky ostatne pasty...Toto balenie ma milo prekvapilo!...

simuira56

jasne ze mozem buducamamina :) :) aj kamoske som posielala fotku, takze ju mam este v mobile. posielam :) :) takato je to flasticka alebo lepsie povedane poharik :)

simuira56

zvladla som to Klara :) :) pastu som si od nich objednala a uz ju mam aj doma. ved oni maju peknu prehladnu webovu stranku, takze som nemala ziadny problem. uz som ju aj vyskusala ;) hned ako mi ju kurier dorucil, som si utekala umyt zuby aby som zistila, aku ma chut a ci mi bude vyhovovat :) :D

Klara154

Simuira to hadam nie:-D Ak by si nahodou potrebovala v niecom poradit, tak kludne pis, dobre? Poradim:-) A budem aj rada, ked mi napises, ci si si ju objednala...