Mykoza

Príspevok v téme: Mykoza
Ifca78

Zdravim, brala som silne ATB, týždeň po skončení sa objavila mykoza aj keď som používala probiotika aj tablety na vkladanie gynolact. Už druhy deň použivam predpisane čipky nystatin galvex, dostala som aj jednu tabletku na zapitie ale príznaky stále neustupujú. Stále je to tam celé červené, svrbí to, ako dlho ste čakali vy, kým vám tieto ťažkosti ustúpili?

dia58dia

Sibierina, aj ta cena je fajn ako pozeram na tom eshope, takze to sa oplati si to takto objednat a potom to dojde rovno dom.
Ako potom tam vychadza napriklad cena za dopravu? Idem to pozriet, to keby som si ten gel sla objednat, tak by som si uz mohla aj cosi ine :)

Ninuliatko

Zoe zvonku, kedze ako som pisala, ze to dobre aj preventivne, je to akoby taka ochrana. Ked pride problem, tak potom sa to riesi zvnutra, len to sa potom iny gel pouziva nie tento :-)

sibierina

mema neviem ci zrovna nasadit je to spravne slovo, ale vtedy to mozes zacat pouzivat, ale preventivne mozes, aj ked sa citis relativne OK, nic sa nestane :)
v drogerii by si toto darmo hladala, skus pozriet tu :) www.australian-bodycare.sk vies si priamo takto pozriet a objednat a pride ti to rovno domkov ;)

Ninuliatko

To je na tebe, ze ako casto. Mozes aj kazdy den. Mozes aj kazdy treti napriklad, vsetko je to na tvojom uvazeni. Proste zalezi ako tu uz zaznelo, od toho ako sa ty budes citit :-)

0mema

Ninuliatko
Takze ked pocitim, ze nieco sa proste deje alebo mam neprijemny pocit, ze nie je vsetko ok tak ho mozem hned nasadit hej? A kde to kupim? Mavaju to aj v drogerii?

marioneta

/0mema/ myslim, ze je to velmi o tom subjektivnom pocite, ze ci sa tam dolu citi dobre, komfortne, ci nepocituje nieco take, ze pride cochvila nejake svrbenie alebo cosi ;) lebo ja zakazdym pred takymto problemom som uz mala take tusenie ;)

monchitta

To má tak asi veľa žien, že to začne tak ako ty tak napríklad aj ja riešiť až po tom, čo nejaký ten problém nastane. No ako človek je omylný a ja za seba môžem povedať, že po 1. mykóze som sa teda poučila

Ninuliatko

Dievcata ja som dosla na to, ze prevencia je velmi podstatna, ted nedavno som si objednala ABC Femi Daily, to je gel, ktory je fajn ako prevencia a tiez je dobry, ked sa tam dolu necitime dobre, ja ho sice nepouzivam kazdy den, ale priblizne obden, ale je mi lepsie takto.
Ja odkedy som mala problemy, tak som si povedala, ze uz sa zanedbavat nebudem :-)