Poznáte modrykonik.sk ?

Falbala

Je to forum zakomplexovanych zien. Otras to tam citat. Skuste tam dat temu ake su tu, hlavne o praci alebo peniazoch a zozeru Vas zaziva.

ChlapikVitamin

bozemoj: kapusta, mrkva, repa, špenát... nie sú drahé. Treba si nájsť čas a každý deň pripraviť jedlo so zeleninou. Stačí trochu, ale pravidelne.

antislovenka

To sú monštrá v ľudskej koži na modrom koníku. Presne kvôli tomuto som odišla zo Slovenska, takú mentalitu ako je tá slovenská nikde vo svete nenájdete. Hnus, humus... nikdy mi nikto neublížil tak ako slováci/slovenky.

bozemoj

upoornenie máš pravdu. Zdravé stravovanie stojí peniaze a rozhodne človek vypasený nebude, ale keď ľudia nemajú peniaze na kvalitné jedlo tak kupujú nekvalitné a lacné potraviny, v ktorých je samá chémia, tuky a cukry a nič zdraviu ani telu prospešné. Potom sú ľudia tučný.

upozornenie

no pozor pozor - vypaseni ludia su tu prave kvoli lacnej nekvalitnej strave. Zdrave stravovanie ide riadne do rozpoctu.

Angelika3

Bj2 má v niečom pravdu. V konečnom dôsledku človeku stačí nejaký príbytok, jedlo a dobré vzťahy. Sú však ľudia, ktorí nebudú spokojní nikde na svete a s ničím na svete. A je to škoda, že čoraz menej rozvíjame svoju vlastnú výrobu, poľnohospodárstvo, ale sme závislí len na výške zárobku a nútení utekať do zahraničia. Kryje to pojem demokracie, ale v skutočnosti je veľká nesloboda toto.
A či je na slovensku zle? Určite by mohlo byť lepšie, no zasa keď vidím to kvantum vypasených ľudí vonku....

Modrykonik

Ten modrykonik je ina kava. Treba si to precitat cele, nie iba jednu-dve strany. Je to ovela drsnejsiu ako tu. Smutny zivot musis mat, a to su matky. Boze ochranuj ich deti.

Dada223

BJ tu somarniekto povedz mamicke s detmi nech sa uskromni z 500€ platu a z 23 € pridavkoch na deti. Ty si v zivote nohy nevytiahol zo Slovenska!!!