Veľmi ma trápi moje sexuálna orientácia a psychické problémy

Príspevok v téme: Veľmi ma trápi moje sexuálna orientácia a psychické problémy
Ytask

Pekný večer prajem . Volám sa Tomáš a mám 25 rokov .Mam veľké problémy a to že neznesiem svoj život :( . Veľmi ma trápi moje sexuálna orientácia a psychické problémy ..neviem sa a tým vyrovnať no určite veci mi ničia môj život . Bojím sa že to neustojim neviem prečo som taký :( chcem byť normálny bez tých myšlienok ,stresov a nenávisti

Rhea123456

Ahoj, vyhladaj odbornu pomoc, netrap sa.. ja som sa trapila zbytocne vela rokov, kym som sa odhodlala.... je ina doba.. nemusi to ani nikto vediet.. chod k psychologovi a ten ta mozno odporuci k doktorovi..starsne vela mladych ludi tam chodi..

Ytask

No môj život je veľmi zlý :( miestami uvažujem že lepšie bude ak zomriem takto nechcem žiť ... Mám zle myšlienky na všetkých a neznesiem seba samého ;( som dosť vyčerpaný na koľko moc nespím

Tomas12345

dobreuz : Na Birdzi som stále.

Lialiana : Aj veľa roboty mi pribudlo. Je leto a treba sa starať i o záhradu, polievať ju, trhať burinu.

Tutenstein_xD

V dnešnej dobe je veľmi veľa mladých ľudí, ktorí prežívajú zo dňa na deň v samote alebo v stresoch. Ja napríklad tiež neviem, aké je sa tešiť na niečo prirodzene, že mám na duši pocit, že sa naozaj na niečo neskutočne teším. A prečo ťa všetky tieto veci trápia ? Odsudzuje ťa niekto ?