Syndrom deraveho creva(LEAKY GUT SYNDROME)

Príspevok v téme: Syndrom deraveho creva(LEAKY GUT SYNDROME)
lalias

Ma niekto toto ochorenie?Mam nato velke podozrenie preto by som bola rada keby sa vyjadrili ti ktori uz s tym maju skusennosti.Velmi by som bola zvedava kde mu toto ochorenie diagnostikovali.Totiz som hovorila s jednym panom ,ktory hovoril ze toto sa nediagnostikuje resp. ani nelieci na Slovensku a ze to stoji drahe peniaze.Tu palku co mi povedal som mu ani nechcela verit.A som iba studentka,ani nepracujem.Jedna sa o chorobu crevnych tazkosti (neustale naduvanie,plynatost,bolesti brucha ,hnacky)zasahuje to imuntiny aj nervovy system(do krvi sa dostavaju toxiny ,ktore cloveku sposobuju akoby pocit nevnimania a rozne ine problemy )a nemoze celkovo fungovat.Prosiiim! kto mu toto ochorenie zistili nech mi napise.

Tomas12345

Však si zájdi na testy nech ty potvrdia alebo nepotvrdia ten syndrom deravého čreva. Potom príd sem a napíš ako dopadli tie výsledky.

Omen

Lalias, neviem, kto ťa testoval, ale chcelo by to tie testy zopakovať, napr. prístrojom Šalvia. Kamarátke tam diagnostikovali deravé črevo, celiakiu, alergiu na kazeín...

lalias

Omen ,tak alergie nie ani celiakliu ani potravinove intolerNCIE NEMAM tirto testy uz mam davno za sebou a robili sa vzorky aj na kadeco,pri tych traviacich problemov sa aj myslelo ci nebudem mat histamin ,ale nic

mishoo

ja mam nieco podobne, je to tazko liecitelne, u nas o tom dochtori nemaju ani sajnu, tam by som ani nechodil, travenie je zavisle od kyselin a enzymov, kupit, doplnit, ked chybaju, potom je zle, treba zmenit stravu, obmedzit cukor, chemicke polotovary, salamy, udeniny .... a varit zdrave jedla, treba aj zmenit myslenie, ja som bol u albertovej v ba, lieci bylinami, ale este len zacinam, tazke ucinok neviem overit, ale je to drahe, bohuzial, inak to asi nejde, potom je tu este fekalna transplantacia, ale to je v tisicoch eur .....