Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba

Príspevok v téme: Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba
nadirka

Prosim o pomoc, neviem obraciam sa sem , ak by mi pomohli nejakí ľudia čo mali podobný osud. Prosím, ako si HO vytrhnúť z hlavy a zo srdca ?AKO zabudnúť? Na človeka, čo za to NESTAL?
Mám už 28 rokov, svoj vek, jasné, robila som cez leto v zahraničí, spoznala som ( pre mňa v mojich očiach princa na bielom koni, z kt. sa neskôr vyklul iba kôň, čo sa zahrával), ja samozrejme naivná chudera, zamilovala som sa, lebo mi predtým nevyšiel dlhoročný vzťah, priateľ ma ponižoval, podcenoval , urážal, tak som sa okamžite zahľadela do nádherného muža, kt. by mohol robiť modela, úsmevu, pier, šarmu, príjemného jemného hlasu, :(

Bola som ním ako omámená, očarená, nikdy v živote sa mi žiadny chlap tak nepáčil, a nepriťahoval ma, tá chémia fungovala aj bez slov, stačilo, že sa na mňa usmial a hoc som bola nahnevaná, jedným úsmevom, všetko dal do úzadia a ja som opäť podľahla. Neboli sme vlastne ani spolu, lebo sme pracovali a nemali na seba čas,od svitu do mrku práca, nočné také onaké,ale stretávali sme sa vždy ked sme mohli, rečová bariéra bola,ale nejako sme to neriešili, vždy sme sa nejako pochopili, strávili sme spolu chvíle aj v posteli, kde pre mňa predstavuje vzor dokonalosti a chlapa výnimočného, len som sa nanho pozrela a už som bola premočená. Ked to tak sprosto poviem, nikdy mi to tak so žiadnym neklapalo. Od románika som si sľubovala viac, aj som mu to hovorila, že budeme spolu, nájdeme cestu, nech dojde on sem na svk, alebo ja zostanem, vraj nemožno, nemá peniaze na to, nič neušetril, bola som sklamaná, povedala som,že ta lubim ale, a on že prenho láska nie je až tak podstatná,ako pre mna, že ma nema ako zabezpečiť, a postarať sa o mna, že chce zarábať a cestovať, vravím tak pôjdem s tebou aj na koniec sveta.len ma neopúsťaj, nie, on chce pracovať na druhý koniec sveta ( to mi oznámil cez Vianoce),

Od jesen sme boli v kontakte cez net- on sa vrátil opať domov, ja domov na Svk. Delí nás momentálne 3500 km.. Rozlúčku vám ani nejdem písať, neviem ako som došla na letisko, potoky slz a nechcela som odísť, časť vnútra tam zostala. Viem,že ma skutočne nikdy neľúbil,aj ked tvrdil,že " i love u",ale nebola to pravda.
Teraz som doma už mesiac a pol a stále neviem zabudnúť sme v občasnom kontakte, ale je chladný, ochladol nechce volávať, iba píšeme sporadicky, niekedy sa mi až vyhýba. Predstavuje pre mňa zosobnenie MUŽA, akého som vždy chcela. Po akom som túžila, došla som domov, nie som schopná na nič myslieť, len ako si ho vytrhnúť zo srdca, z hlavy z hrude, a nezošalieť pri tom. Púšťam si naše oblúbené pesničky, snívam s otvorneými očami, aj ma chcú dakí slováci , opalujú ma, vypisujú, vyvolávajú na kávu, ja nemám vôbec záujem. Líham si v noci s myšlienkami nanho, s jeho úsmevom na perách zaspávam, sníva sa mi o ňom stále, skôr spomienky,čo bolo, vidím všade jeho úsmev a cítim jeho dotyky na celom tele, som ako pomätená, nedpkážem sa na nič sústerdiť, mám ešte záverečné skúšky v škole na výške, kde som makala 5 rokov a teraz ani neviem,či ich dám,lebo myslím vkuse nanho, je mi súdený, pocítila som to pri prvom podaní ruky jeho.
ved nemohli sme spolu robiť? nemohli sme spolu žiť? prečo? stále tá istá otázka, na kt. mi ani on nevie odpovedať. vraj sa to nedá( ženatý nie je). Ráno vstávam s myšlienkami nanho, celý den ON, pozerám naše fotky, stále v hlave dumám, ako sa k nemu znova dostať, počítam peniaze či mám na letenku,lenže unho nemám kde bývať a ani ma nepozval. nedokážem sa zmeiriť s tým,že ma bral ako letný flirtík a románik, a ja jeho ako životnú lásku. Prvýkrát v živote cítim,že skutočne milujem so všetkým. AJ s jeho obrovskými chybami, strašne si ho chcem získať. Ale ako? kedže kontakt s ním mám minimálny, špehujem ho,kedy je na viberi,len aby som mu mohla napísať, on odpíše sice,ale storho, nezaujato, nepovie nič pekné, nič láskavé, odkedy sme sa vrátili ani mi nepovedal,nenapísal,že ma ľúbi, ani že som jeho láska, ako mi vravieval, nepovie chýbaš mi, myslím na teba:( nehovorí vôbec nič, je spokojný vrátil sa domov do svojej rodnej dediny, je s rodinou, rpiateľmi, na mna už nemyslí. Ja som sa vrátila domov a som nešťastná, nový rok som preplakala, nikto ma nevie dať dokopy,ani rodina, ani priateľky, žerem iba neuroly, na spanie a ani tak nemám pokoj, učenie snažím sa,ale bezvýsledne, vo februári mám štánice, a aj tak neviem ani ako mám žiť, zrazu cítim iba prázdno a v duši zmätok. Tak strašne chcem byť s ním,že mi zviera hrud a brucho, nedokážem jesť a sústrediť sa na nič. Kamošky mi hovoria, zabudni nanho, nestál za to, ja viem,...ale stále musím s ním byť v kontakte,ked mi den nenapíše a neozve sa, blazniem a plačem, musím veideť, čo robí,ako sa má, musí mi poslať aspon daku fotku, hned ked mi napíše, den sa mi vyjasní a usmejem sa aspon vtedy. Stále verím,že to má budúcnosť, nemôže mi odísť preč do ameriky. To inak mi oznámil na stedrý den, ked mi písal,že asi odíde,lebo dostal prac ponuku, nevolal ma so sebou...:( mám pocit, že mi prepne. Nechcem,aby tam šiel, som úplne zúfalá. Viem,že by som si ho mala vyhodiť z hlavyaj zo srdca, nemyslieť, zamestnať sa niečím iným,ale nejde to, som opantaná, v snoch žijem, stále len my pred očami, ja a on na pláži, v bare, v našom byte, v aute, ako sa bozkávame, držíme za ruky, v saune, v mori,ako plávame..vkuse naše fotky pozerám, našu hudbu počúvam, on vie, že ho ľúbim veľmi, a chcem byť s ním, napísala som mu to, ked mi povedal,že ide do ameriky asi na 99%. spýtala som sa ho,ako mi to može urobiť, nam- povedal,že nie sme podstatní,lebo potrebuje peniaze a jedine tam zarobí, že však " môžem ho prist hocikedy pozrieť"...myslela som si, že som jeho láskou a životnou, nie som...keby som bola, nikdy neodíde.
hovorili sme ale o spoločnej bud. neraz, povedal,ze to prenho neni flirtik, ze ma naozaj ma rad uprimne od srdca a ze jeho srdce po mne tuzi, ze stratil seba,ked ma spoznal. Nedokážem veriť,že to boli bludy, díval sa mi do oči predsa....ja som mu verila bezvyhradne, .nesluboval sice hory doly,ale myslela som si logicky,že chce byť so mnou,pri mne..:( Citam knihy take smutne o tragickych láskach, ale neviem sa z toho dostať ani tak. mama mi už nevie pomôcť, povedala mi,že prekliala den,ked som ho spoznala... Niekedy si vravím to isté. Nechcem,aby odišiel, moje vnutro je rozmliaždené na stovky kusov, prosím vás,čo v takejto situacii robiť. ??Lebo sa zblaznim a ani skolu nedokončim. Dusu mi takmer roztrhalo,ked mi povedal,ze odide, bez ohladu na nas, co bolo, ze nezabudol na to,ale ze nie sme podstatni teraz, chce si plnit sny. Akoby si ich nemohol plnit pri mne???

petrcerny

chlap když miluje, ne vždy řeší budoucnost. Jsi hezká a milá, tak byl vztah, nejste spolu, nemůže být vztah
www.youtube.com
kdybyste znovu byli spolu, znovu by tě chtěl a budoucnost by neřešil
vztahy jsou hezké, dokud trvají a vzpomínky si i muži ukládají navždy
mohu milovat cizinku, ale ne oženit se s ní

nadirka

Netvrdim,ze ste mi nepomohli,ale vo mne to nedokaze bolest preonacit a nieco ine, nedokazem sa s tym zmierit,
Bodaj by som ho nikdy nebola spoznala, mohla som radsej nohy dolamat ako ho stretnut, nohy by sa boli za mesiac zahojili,toto ma bude trapit este mesiace,mozno roky a nikdy na tento podraz nezabudnem. Vsetko dávam do vztahov, mali by mi vyoperovat asi nejake centrum z mozgu, kt. dokaze privelmi lubit. Uz sa nechcem nikdy takto zalubit, odteraz som skoncila, uz sa viac takto nenamocem na nikoho, ziadny chlap si toto nezasluzi! aby som kvoli nemu takto trpela. Aby som chodila ja teraz ako kopa nestastia,lebo nedokazem inak, zas mi pisal, ze co robim,ked neodpisujem, ja som neodpísala. A takto to uz bude , nechcem aby ma zas namotal..

Nechcem byt kopa nestastia,ale neda sa mi zatial inak dnes som sa po case aspon okuapala a vysla von sa prejst,ale nechce sa mi nic, nemam chut na nic, len sa schlastavat kazdy den, a nemozem,lebo sa musim ucit, ale po skole sa zacnem asi opijat, nemam sa s kym podelit ani o bolest, mama nerozumie, kamosky tiez nie, ze "cosom cakala",ked som si zacala s aziatom, ze co haha..a sa mi smeju, ze som to hadam enbrala vazne..prisaham odteraz uz nikomu nedovolim,aby mi toto spravil. Nikdy sa takto uz nezamilujem, vsetko treba brat s nadhladom a nikdy nikomu nedavat cele svoje srdce. Iba mi ho rozbiju, uz nikdy nechcem verit zaidnemu chlapovi, mam iba nervy z nich. Ci uz z byvaleho alebo z tohto.

Pojdem prec kdesi, daleko stadeto,len co dostudujem, ale uz nedovolim ziadnemu dementovi,aby mi takto ublizil,uz sa budem chranit.Chranit si svoje srdce. Neviem,ci sa pozbieram tak lahko,ale skusim to aspon v cudzine.Teraz musim nejako vydrzat este do tych sprostych statnic, dufam len ze ich nejako s odretymi usami dam,lebo sa ani nedokazem na nic sustredit, tak strasne sa musim premahat,aby som si vobec na tie pos...skusky precitala a o mesiac ich mam..:(

naco mi pise, ked ma enchce,...co si mysli ,ze kto je...neodpisem
.som " """unavena """"pokial si nebude sypat popol na hlavu,tak neodpisem..musi si sypat popol na hlavu.Inak ani za boha neodpisem,

dobreuz

Jaaaj nadirka načo to ďalej rozoberať? Jasné že je koniec! A hotovo. Proste má na háku. The end... Aspoň všetky na vzťahoch závislé máte ponaučenie.

petroneta

"napisal mi rano...no ja som neodpísala, absolutne neviem, co mu mam akoze pisat"
Dobre si spravila, že si mu neodpísala. On Ťa nevníma. Vníma len seba. Darmo by si mu písala čokoľvek, nezaregistruje obsah a zmysel napísaného.
Každý, komu si napísala, na koho si sa obrátila Ti pomohol, nadirka. Toto, čo prežívaš teraz, sú pocity z definitívneho konca, predtým to boli z blížiaceho sa konca. Vieš, my nevieme zariadiť, aby bol on iný človek. Pomoc iného človeka spočíva len v tom, aby si Ty o čosi lepšie zniesla realitu. Keby si to dusila v sebe, bolo by to ešte horšie. Never, že Ti nikto nepomáha, pomáha Ti každý. Tu Ti každý hovorí realitu, čo a ako je. Táto Tvoja komunikácia s mamou, kamarátkami, s nami, viedla k tomu, že si mu dokázala napísať koniec a nie si schopná mu už odpisovať, lebo vidíš, že to nemá zmysel.
Ide o to, oddýchnuť si a život ide ďalej. Niekto utečie do zahraničia, niekto druhého zablokuje, každý dačo iné. Alkohol a droga nie. Sex nie. Nekonečné prechádzky a pohyb, ak sa dá. Wellness, perlička, masáž. Telo pôsobí na dušu. Tak ako vaše fyzické milovanie pôsobilo na Tvoju psychiku, tak pôsobí aj telesná masáž.

nadirka

nechapem o co mu furt ide, ved uz musi mat to ego take vysoke,ze dovidenia...
ved kazda ho tam balila,kde sme robili
mu skakali do postele rusky aatd, co uz viac potrebuje? ved uz musi byt uplne top na vyslni, len aby neostal sam, raz..:(ale ved on sa vlastne ani zenit nechce.
ja ho nedokazem bloknut, lebo viem,ze uz niky viac by som o nom nic nevedela, nepocula, ze by som uz nikdy nevedela,co robi,ako sa ma nic.
tak to nedokazem. myslim,ze ma tu chapete, laska je taka.
ale neviem,co mu mam obcasne napisat na tie jeho namotavky, naozaj...asi neutralne nic...len nezaujato a nezucastnene..ako on pise mne.to bude najlepsie, uz ziadne citove vylevy nic

je to

rob ako chces, lepsie to uz nebude. on si bude pisat, ked sa bude nudit, mozno ta zacne aj namotavat, lebo si potrebuje zvysovat ego. jemu je jedno, ktora mu vypisuje pekne recicky, chce sa citit neodolatelny.

nadirka

Rano mi napisal, ze dobre rano draha a to bolo cele, nema chut nic riesit, ani nespomenul vcerajsok, ani vobec, moje slova, ze viac uz nepisme, ani sa neopytal nic, ten chalan ma totalne na haku, vsak ma dalsich desat.takych ako ja asi v zalohe,alebo ja som bola zaloha? hah.
ale sa ukazal vcera, aky je drzy ku mne, a este ta drzost strasna, ked mi napise, ze sa citil naveny preto nepisal a vypisoval si cely den,bol online s inymi kecal na nete, uz uplne to je tak do oci bijuce, ze mam dost.
to uz bola posledna kvapka pre mna, uz ma to presvedčilo, ze nema o mna zaujem, a ani ma nechce absolutne, ohrdnuta som ako posledna chudera, asi nie som dostatocne dobra prenho, ani pekna ani nic....

napisala som mu včera večer nech ma nekontaktuje a nepise( zatial nemam tolko sil,aby som ho blokla), a on to porusil a napisal mi rano...no ja som neodpísala, ja napr. absolutne neviem,ako sa mam k nemu spravat po vcerajsku, co mu mam akoze pisat? Ja uz vobec neviem, nepomaha, ked mu poviem svoje,co si myslim o nom, nepomaha,ked napisem, ze nechcem s nim pisat, on si ide svoje a vypisuje si,co chce a este strasne klame, a dobre vie, ze ja viem a zistim,ze mi klamal a aj tak klame...

vino mi nepomohlo, ani nic mi nepomaha, ani lieky, kamosky mi nepomahaju, nechapu ma, ked imto vyklopim, nereaguju,nevedia co mi na to povedat,len ze som bola naivka,ked som myslela na to,ze nam to moze vyjst s cudzincom, (a preco by nemohlo, poznam vela parov, zien slovenskych,kt. sa zahladeli do cudzincov a su s nimi stastne, napr. dve moje spoluziacky)
a je to cele o nicom citim sa dobito, ako totalna chudera, ktora nema vobec stastie na lasku a nikto ma nemal nikdy rad uprimne, nikto ma nelubil, mozno poliak prvy v zaciatkoch, potom uz tiez nie,ked ma dokazala aj on ponizovat. Mala som teda stastie na dobrych karov, jeden horsi ako druhy....a vsetci ostatni sa tiez chceli iba pobavit, to neni lutost, ale je to real

a napr. neviem ani co mu mam odpisat, ak MI napise znova druhykrat sam od seba,co akoze mam s nim viac riesit?
o com s nim pisat, co ako...nechapem vobec..ako si on predstavuje, ze si budeme pisat dalej akoby nic sem tam,akoze kamosi,ci co ...po jeho klamstvach. nerozumiem....boze, ludia, takito idioti ma len vedia vytocit, prosim vas, povedzte mi,co robit. Ked mi bude pisat....ako reagovat ? akoze kaslat nanho,ci co
nechcem byt uplna ignorantka, lebo vsak sme sa nepohádali nijako,aa neni moj styl ignorovat ludi,ale neviem skutocne, chcem,aby pochopil, ze preco ho ignorujem a ze to nema cenu taketo "pisanie"...chcem,aby si uvedomil chybu a viac nekontaktoval,ale zas mu to nemam chut pisat, unavuje ma uz vsetko

daniela2

Milá Nadirka, urobila si včera veľmi dobre. Vo víne je pravda. Ľudia tu zotrvávajú v neperspektívnych vzťahoch. Ide o to, uvedomiť si, čo človek chce: chlapa, za ktorého sa vydá a budú spolu rodina, alebo niekoho na dlhú chvíľu či pobavenie. Ak sa on chce pobaviť a Ty vydávať, tak niet o čom ďalej uvažovať.
Viete, že tých vzťahov by bolo na svete oveľa menej, keby baby mali odvahu ukončiť všetky vzťahy bez budúcnosti, kde len trpia a k ničomu to nespeje.
Základný a správny krok urobila, ďalší je ten, že sa pohne ďalej. Po rozchode s bývalým priateľom som si vybrala dva týždne dovolenky a zmizla som na dva týždnedo Nemecka. Mládežnícky hostel, návšteva u niekoľkých známych, pamiatky, parky, múzeá, výlety, všetko, čo som predtým nestíhala. Niekedy sama, niekedy s niektorými známymi..