Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba

Príspevok v téme: Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba
nadirka

Prosim o pomoc, neviem obraciam sa sem , ak by mi pomohli nejakí ľudia čo mali podobný osud. Prosím, ako si HO vytrhnúť z hlavy a zo srdca ?AKO zabudnúť? Na človeka, čo za to NESTAL?
Mám už 28 rokov, svoj vek, jasné, robila som cez leto v zahraničí, spoznala som ( pre mňa v mojich očiach princa na bielom koni, z kt. sa neskôr vyklul iba kôň, čo sa zahrával), ja samozrejme naivná chudera, zamilovala som sa, lebo mi predtým nevyšiel dlhoročný vzťah, priateľ ma ponižoval, podcenoval , urážal, tak som sa okamžite zahľadela do nádherného muža, kt. by mohol robiť modela, úsmevu, pier, šarmu, príjemného jemného hlasu, :(

Bola som ním ako omámená, očarená, nikdy v živote sa mi žiadny chlap tak nepáčil, a nepriťahoval ma, tá chémia fungovala aj bez slov, stačilo, že sa na mňa usmial a hoc som bola nahnevaná, jedným úsmevom, všetko dal do úzadia a ja som opäť podľahla. Neboli sme vlastne ani spolu, lebo sme pracovali a nemali na seba čas,od svitu do mrku práca, nočné také onaké,ale stretávali sme sa vždy ked sme mohli, rečová bariéra bola,ale nejako sme to neriešili, vždy sme sa nejako pochopili, strávili sme spolu chvíle aj v posteli, kde pre mňa predstavuje vzor dokonalosti a chlapa výnimočného, len som sa nanho pozrela a už som bola premočená. Ked to tak sprosto poviem, nikdy mi to tak so žiadnym neklapalo. Od románika som si sľubovala viac, aj som mu to hovorila, že budeme spolu, nájdeme cestu, nech dojde on sem na svk, alebo ja zostanem, vraj nemožno, nemá peniaze na to, nič neušetril, bola som sklamaná, povedala som,že ta lubim ale, a on že prenho láska nie je až tak podstatná,ako pre mna, že ma nema ako zabezpečiť, a postarať sa o mna, že chce zarábať a cestovať, vravím tak pôjdem s tebou aj na koniec sveta.len ma neopúsťaj, nie, on chce pracovať na druhý koniec sveta ( to mi oznámil cez Vianoce),

Od jesen sme boli v kontakte cez net- on sa vrátil opať domov, ja domov na Svk. Delí nás momentálne 3500 km.. Rozlúčku vám ani nejdem písať, neviem ako som došla na letisko, potoky slz a nechcela som odísť, časť vnútra tam zostala. Viem,že ma skutočne nikdy neľúbil,aj ked tvrdil,že " i love u",ale nebola to pravda.
Teraz som doma už mesiac a pol a stále neviem zabudnúť sme v občasnom kontakte, ale je chladný, ochladol nechce volávať, iba píšeme sporadicky, niekedy sa mi až vyhýba. Predstavuje pre mňa zosobnenie MUŽA, akého som vždy chcela. Po akom som túžila, došla som domov, nie som schopná na nič myslieť, len ako si ho vytrhnúť zo srdca, z hlavy z hrude, a nezošalieť pri tom. Púšťam si naše oblúbené pesničky, snívam s otvorneými očami, aj ma chcú dakí slováci , opalujú ma, vypisujú, vyvolávajú na kávu, ja nemám vôbec záujem. Líham si v noci s myšlienkami nanho, s jeho úsmevom na perách zaspávam, sníva sa mi o ňom stále, skôr spomienky,čo bolo, vidím všade jeho úsmev a cítim jeho dotyky na celom tele, som ako pomätená, nedpkážem sa na nič sústerdiť, mám ešte záverečné skúšky v škole na výške, kde som makala 5 rokov a teraz ani neviem,či ich dám,lebo myslím vkuse nanho, je mi súdený, pocítila som to pri prvom podaní ruky jeho.
ved nemohli sme spolu robiť? nemohli sme spolu žiť? prečo? stále tá istá otázka, na kt. mi ani on nevie odpovedať. vraj sa to nedá( ženatý nie je). Ráno vstávam s myšlienkami nanho, celý den ON, pozerám naše fotky, stále v hlave dumám, ako sa k nemu znova dostať, počítam peniaze či mám na letenku,lenže unho nemám kde bývať a ani ma nepozval. nedokážem sa zmeiriť s tým,že ma bral ako letný flirtík a románik, a ja jeho ako životnú lásku. Prvýkrát v živote cítim,že skutočne milujem so všetkým. AJ s jeho obrovskými chybami, strašne si ho chcem získať. Ale ako? kedže kontakt s ním mám minimálny, špehujem ho,kedy je na viberi,len aby som mu mohla napísať, on odpíše sice,ale storho, nezaujato, nepovie nič pekné, nič láskavé, odkedy sme sa vrátili ani mi nepovedal,nenapísal,že ma ľúbi, ani že som jeho láska, ako mi vravieval, nepovie chýbaš mi, myslím na teba:( nehovorí vôbec nič, je spokojný vrátil sa domov do svojej rodnej dediny, je s rodinou, rpiateľmi, na mna už nemyslí. Ja som sa vrátila domov a som nešťastná, nový rok som preplakala, nikto ma nevie dať dokopy,ani rodina, ani priateľky, žerem iba neuroly, na spanie a ani tak nemám pokoj, učenie snažím sa,ale bezvýsledne, vo februári mám štánice, a aj tak neviem ani ako mám žiť, zrazu cítim iba prázdno a v duši zmätok. Tak strašne chcem byť s ním,že mi zviera hrud a brucho, nedokážem jesť a sústrediť sa na nič. Kamošky mi hovoria, zabudni nanho, nestál za to, ja viem,...ale stále musím s ním byť v kontakte,ked mi den nenapíše a neozve sa, blazniem a plačem, musím veideť, čo robí,ako sa má, musí mi poslať aspon daku fotku, hned ked mi napíše, den sa mi vyjasní a usmejem sa aspon vtedy. Stále verím,že to má budúcnosť, nemôže mi odísť preč do ameriky. To inak mi oznámil na stedrý den, ked mi písal,že asi odíde,lebo dostal prac ponuku, nevolal ma so sebou...:( mám pocit, že mi prepne. Nechcem,aby tam šiel, som úplne zúfalá. Viem,že by som si ho mala vyhodiť z hlavyaj zo srdca, nemyslieť, zamestnať sa niečím iným,ale nejde to, som opantaná, v snoch žijem, stále len my pred očami, ja a on na pláži, v bare, v našom byte, v aute, ako sa bozkávame, držíme za ruky, v saune, v mori,ako plávame..vkuse naše fotky pozerám, našu hudbu počúvam, on vie, že ho ľúbim veľmi, a chcem byť s ním, napísala som mu to, ked mi povedal,že ide do ameriky asi na 99%. spýtala som sa ho,ako mi to može urobiť, nam- povedal,že nie sme podstatní,lebo potrebuje peniaze a jedine tam zarobí, že však " môžem ho prist hocikedy pozrieť"...myslela som si, že som jeho láskou a životnou, nie som...keby som bola, nikdy neodíde.
hovorili sme ale o spoločnej bud. neraz, povedal,ze to prenho neni flirtik, ze ma naozaj ma rad uprimne od srdca a ze jeho srdce po mne tuzi, ze stratil seba,ked ma spoznal. Nedokážem veriť,že to boli bludy, díval sa mi do oči predsa....ja som mu verila bezvyhradne, .nesluboval sice hory doly,ale myslela som si logicky,že chce byť so mnou,pri mne..:( Citam knihy take smutne o tragickych láskach, ale neviem sa z toho dostať ani tak. mama mi už nevie pomôcť, povedala mi,že prekliala den,ked som ho spoznala... Niekedy si vravím to isté. Nechcem,aby odišiel, moje vnutro je rozmliaždené na stovky kusov, prosím vás,čo v takejto situacii robiť. ??Lebo sa zblaznim a ani skolu nedokončim. Dusu mi takmer roztrhalo,ked mi povedal,ze odide, bez ohladu na nas, co bolo, ze nezabudol na to,ale ze nie sme podstatni teraz, chce si plnit sny. Akoby si ich nemohol plnit pri mne???

zobudsa

co, on je aziat?? tak to nikto nevie ako oni uvazuju, aky maju vztah k zenam, plus v kazdej krajine inak. vraj vietnamci su velmi kruti k zenam.

dobreuz

Ach nadirka toto je dobrá tragikomédia toto :D Každý deň sa chodím zabávať nad touto témou :D :D Proste chlap si užil a teraz má inú, možno ďalšie dve iné :D To je tak, keď hocikomu skáčete do postieľky :D :D A žiadna sebaúcta :D

nadirka

naivny mala som mensiu nehodu s autom, a mam modriny na rukach velke a na nohe,

ano,ja som to uz pochopila ze mozno nema zle umysly(aj ked na mna kasle), asi to ma v povahe a aj keby sme boli manzelia sprava sa rovnako, raz len je iny, aziat, tak mysli inak,ako europania, asi u nich doma je taketo chovanie bezne,ked chlap sa nestara o to,ako sa ma dievca a ze je nevrly k zene, a nevie,ako co , nevie sa rozhodnut, a celkovo, sme brutalne odlisni vo vyjadrovani citov, on neni na take zvyknuty a vadi mu vyslovene asi ked ho stale dozieram, tak prestanem uz, ja sa nedokazem povzniest na to, ze si pise s inymi babami a na pisanie so mnou je unaveny,nad to sa troska nedokazem povzniest a este ked nezaujem o mna ma...ked neodpisuje...akosi sa neviem cez to preniest zialbohu, od poliaka som bola zvyknuta, ze ma bombarodval styrikrat volanim cez den vecer rano a esemeskami a mailami cely den..ja netvrdim,ze je zly clovek, alebo zly chlap, len je mentalitou uplne iny, proste neriesi a chce odo mna aby som neresila tiez,ze vsak sa to vyvinie.dnes vecer sme pisali,chcela som ho ignorovat, ale nedalo sa mi, napisal mi,ze mu chybam a ´placuceho smajlika,preco som mu od vcera vecera nenapisala, tak som sa zlutovala a napisala som mu, ze nech je aspon otvoreny ku mne, ze ja mam rada uprimnost, ze chapem,ze ma prestal lubit, a som normalny clovek tak rozumiem,ze ochladli mu city,a on ze prilis sa unahlujem v rozmyslani a ze nemam byt smutna,a ze ked sa zamestna tak mi povie viac a pridem za nim, ze nema ine,nech verim...tieto fantasmagorie, jezis..
asi sa zabava a namotava alebo sa hra,alebo mu sibe,alebo ma o koliecko menej,alebo proste nemusi byt v kontakte kazdy den:( staci mu uplne nizky kontakt, a nemusime sa ani pocut ani nic, asi " sa nezaujima" prirodzene, ina kultura, len mne to vadi aj tak,som mu napisala,ze nech si najde zenu z ich krajiny, ze to neni dobre .

naivny

a čo sa ti teda presne stalo? Lebo to ani tu nikto nevie, čo za nehodu bola.
Moja mama čakala po mne dve deti a potratila. Bola vtedy veľmi smutná. Ja som jej hovoril, že bude mať ešte bábätko v bruchu ale ona mi povedalo, že to bude iné, ako to, ktoré odišlo, že to bude iný človek a nie ten istý, ktorého ľúbila.
Môj otec jej podával štatistiky o potratovosti kobýl, lebo že aj u zvierat to tak býva. Ešteže mama to tak berie, že veď chudák otec za to nemôže, že tak myslí a rozmýšľa, úmysel bol dobrý... a že na iného človeka sa treba hnevať len pre zlý úmysel.
Tak podľa mňa ani tento tvoj chlapec nemal a nemá zlý úmysel. Len ste veľmi iní, a ty nie si ako moja mama, ktorá sa nado všetko prenesie.

nadirka

naivny si to vystihol....presne..
ze on vobec nevie, ze co je pre mna podstatne, je to len chlap, proste nevnima ma. nevie,ze to je pre mna podsttane, je zahladeny sam do seba:D proste narcis...aj tak vyzera a aj sa o seba tak stara asi je dobre,ze to takto dopadlo..cudzinci su divni a najma aziati :D

no my sme boli dokopy osobne spolu strasne malo,iba piseme...hej, asi by som ho nenavidela. keby sme spolu byvali,lebo je iny ako ja.mozno dokopy ani 30 dni sme neboli spolu,aj to vacsinou vecery a nic na dve tri hodky nie viac lebo nemal cas cez sezonu, par dni sme stravili aj popoludni spolu a kupali sme sa, ..ale bola to laska z mojej strany skoda, ze z jeho nie a mozno ano ,len nevie,co s tym...nikdy by si cudzinku asi nevzal....alebo co: D ja neviem....

ako ja neviem,ale je mi uz smiesno z neho, co mi zas vypisuje, ze mu chybam,co sa nehlasim a co neodpisujem, a ze sory za jeho spravanie a ze je zaneprazdneny vecne a tak :D haha..to co zas za namotavky dava :D uz mi je smiesnô chlapec to prehana :D

naivny

2 veci
1 čo sa stalo, aká to bola nehoda? Kde máš modriny? Čo si si udrela?
Ešte Ťa to fyzicky bolí? Bola si na prechádzke, nič Ťa nebolí už po tej nehode?
2. Podľa mňa on vôbec nechápe, prečo sa hneváš, alebo čo sa stalo. Ty si písala, že ste predtým nie veľa spolu komunikovali. Trávili ste spolu čas, boli zaľúbení, chodili ste sa asi najesť, alebo kúpať, ale nerozprávali ste sa nejak veľa.
Myslím si, že kvalitný vzťah je to, aby jeden mohol druhému všetko povedať a aby ten druhý to pochopil.
Tu možno jemu na Tebe záleží, ale jednoducho Ťa nechápe. Nezachytil tú informáciu o nehode ako dôležitú. Nevie s Tebou na úrovni komunikovať, nerozumie ti. Tiež si myslím, kebyže ste spolu dlhšie, že zistíš, že sa k sebe nehodíte, lebo nevie z Tvojích slov zachytiť, čo Ti je dôležité, a čo je len taká informácia na úsmev. Nevníma Teba ale seba. On je preto zamilovaný do Teba, lebo Teba zaujíma to, čo on je. Čo na tom, že Ty si mala nehodu.
Takže kebyže máš zvukové nahrávky ako on, aj Ty, tak máte dva monológy, bez adekvátnej spätnej väzby na druhého....

fero3

Ahoj,nadirka,asi by ti pomohlo, keby si s nim žila dlhšie,začala by si ho pravdepodobne nenávidieť a rozchod by bol ľahší.Bola si len spestrenim,to ta neuráža .Kto naozaj miluje niekoho nikdy ho neprestane milovať.But rada za krásny zážitok bez nasledkou.Sú ľudia, ktorí sa milujú navzájom, ale kvôli povahám nemôžu byt spolu.Radšej sa vyhýbajú stretnutiu.Zíde z oči zíde z mysle. Proste sa zatni ,nekontaktuj ho,neodpovedaj ak by on začal.Čím viac sklamaný, tým je to troška ľahšie,staneš sa tak viac odolnejšia, ale vždy to boli,len už vieš s tým žiť a vyrovnať sa s tým.Uživaj si kym sa da.

petroneta

"Nikdy sa takto uz nezamilujem, vsetko treba brat s nadhladom a nikdy nikomu nedavat cele svoje srdce."
A že Ti toto nepomohlo? Veď pomohlo.
Predstav si ďalší vzťah. Nedáš všetko. A chlap si to menej bude oveľa viac vážiť ako to všetko. Žiadna emocionálna trstina vetrom zmietaná.
Žena, ktorá vie čo chce, a ked to nedostane, adieu, a hľadá tam, kde to aj dostane. A kde dostane to, čo potrebuje, tam sa nie na základe prchavých emócií rozhodne pre život v manželstve a zodpovedný vzťah založený na vzájomnej úcte, kde sa v pokojnej atmosfére vychovajú deti. Tie nemôžu vyrastať tak, že je človek raz hore a raz dole, podľa toho, akú náladu má partner, ktorý má moje srdce. Moje srdce patrí predsa mne, a druhému dám z neho iba toľko, koľko si zaslúži.

Tomas12345

je to :

Vsetko je to o tom ako si to človek v hlave nastaví. Zober si len takých duchovných predstavených, sú v celibáte a vydržia tak po celý svoj život bez toho aby nejako sexuálne zhrešili a sú po celý svoj pozemský život štastný. Jednoducho oni si to vo svojej hlave už nastavili tak že pre nich je podstatná ich viera a partnerske vzťahy sú pre nich nedôležité a preto sa nimi ani netrápia.

V najhorších prípadoch by zabrala i kastrácia ktorá potlačí tvorbu testosteronu a človeku zmizne sexuálny apetít.