Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba

Príspevok v téme: Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba
nadirka

Prosim o pomoc, neviem obraciam sa sem , ak by mi pomohli nejakí ľudia čo mali podobný osud. Prosím, ako si HO vytrhnúť z hlavy a zo srdca ?AKO zabudnúť? Na človeka, čo za to NESTAL?
Mám už 28 rokov, svoj vek, jasné, robila som cez leto v zahraničí, spoznala som ( pre mňa v mojich očiach princa na bielom koni, z kt. sa neskôr vyklul iba kôň, čo sa zahrával), ja samozrejme naivná chudera, zamilovala som sa, lebo mi predtým nevyšiel dlhoročný vzťah, priateľ ma ponižoval, podcenoval , urážal, tak som sa okamžite zahľadela do nádherného muža, kt. by mohol robiť modela, úsmevu, pier, šarmu, príjemného jemného hlasu, :(

Bola som ním ako omámená, očarená, nikdy v živote sa mi žiadny chlap tak nepáčil, a nepriťahoval ma, tá chémia fungovala aj bez slov, stačilo, že sa na mňa usmial a hoc som bola nahnevaná, jedným úsmevom, všetko dal do úzadia a ja som opäť podľahla. Neboli sme vlastne ani spolu, lebo sme pracovali a nemali na seba čas,od svitu do mrku práca, nočné také onaké,ale stretávali sme sa vždy ked sme mohli, rečová bariéra bola,ale nejako sme to neriešili, vždy sme sa nejako pochopili, strávili sme spolu chvíle aj v posteli, kde pre mňa predstavuje vzor dokonalosti a chlapa výnimočného, len som sa nanho pozrela a už som bola premočená. Ked to tak sprosto poviem, nikdy mi to tak so žiadnym neklapalo. Od románika som si sľubovala viac, aj som mu to hovorila, že budeme spolu, nájdeme cestu, nech dojde on sem na svk, alebo ja zostanem, vraj nemožno, nemá peniaze na to, nič neušetril, bola som sklamaná, povedala som,že ta lubim ale, a on že prenho láska nie je až tak podstatná,ako pre mna, že ma nema ako zabezpečiť, a postarať sa o mna, že chce zarábať a cestovať, vravím tak pôjdem s tebou aj na koniec sveta.len ma neopúsťaj, nie, on chce pracovať na druhý koniec sveta ( to mi oznámil cez Vianoce),

Od jesen sme boli v kontakte cez net- on sa vrátil opať domov, ja domov na Svk. Delí nás momentálne 3500 km.. Rozlúčku vám ani nejdem písať, neviem ako som došla na letisko, potoky slz a nechcela som odísť, časť vnútra tam zostala. Viem,že ma skutočne nikdy neľúbil,aj ked tvrdil,že " i love u",ale nebola to pravda.
Teraz som doma už mesiac a pol a stále neviem zabudnúť sme v občasnom kontakte, ale je chladný, ochladol nechce volávať, iba píšeme sporadicky, niekedy sa mi až vyhýba. Predstavuje pre mňa zosobnenie MUŽA, akého som vždy chcela. Po akom som túžila, došla som domov, nie som schopná na nič myslieť, len ako si ho vytrhnúť zo srdca, z hlavy z hrude, a nezošalieť pri tom. Púšťam si naše oblúbené pesničky, snívam s otvorneými očami, aj ma chcú dakí slováci , opalujú ma, vypisujú, vyvolávajú na kávu, ja nemám vôbec záujem. Líham si v noci s myšlienkami nanho, s jeho úsmevom na perách zaspávam, sníva sa mi o ňom stále, skôr spomienky,čo bolo, vidím všade jeho úsmev a cítim jeho dotyky na celom tele, som ako pomätená, nedpkážem sa na nič sústerdiť, mám ešte záverečné skúšky v škole na výške, kde som makala 5 rokov a teraz ani neviem,či ich dám,lebo myslím vkuse nanho, je mi súdený, pocítila som to pri prvom podaní ruky jeho.
ved nemohli sme spolu robiť? nemohli sme spolu žiť? prečo? stále tá istá otázka, na kt. mi ani on nevie odpovedať. vraj sa to nedá( ženatý nie je). Ráno vstávam s myšlienkami nanho, celý den ON, pozerám naše fotky, stále v hlave dumám, ako sa k nemu znova dostať, počítam peniaze či mám na letenku,lenže unho nemám kde bývať a ani ma nepozval. nedokážem sa zmeiriť s tým,že ma bral ako letný flirtík a románik, a ja jeho ako životnú lásku. Prvýkrát v živote cítim,že skutočne milujem so všetkým. AJ s jeho obrovskými chybami, strašne si ho chcem získať. Ale ako? kedže kontakt s ním mám minimálny, špehujem ho,kedy je na viberi,len aby som mu mohla napísať, on odpíše sice,ale storho, nezaujato, nepovie nič pekné, nič láskavé, odkedy sme sa vrátili ani mi nepovedal,nenapísal,že ma ľúbi, ani že som jeho láska, ako mi vravieval, nepovie chýbaš mi, myslím na teba:( nehovorí vôbec nič, je spokojný vrátil sa domov do svojej rodnej dediny, je s rodinou, rpiateľmi, na mna už nemyslí. Ja som sa vrátila domov a som nešťastná, nový rok som preplakala, nikto ma nevie dať dokopy,ani rodina, ani priateľky, žerem iba neuroly, na spanie a ani tak nemám pokoj, učenie snažím sa,ale bezvýsledne, vo februári mám štánice, a aj tak neviem ani ako mám žiť, zrazu cítim iba prázdno a v duši zmätok. Tak strašne chcem byť s ním,že mi zviera hrud a brucho, nedokážem jesť a sústrediť sa na nič. Kamošky mi hovoria, zabudni nanho, nestál za to, ja viem,...ale stále musím s ním byť v kontakte,ked mi den nenapíše a neozve sa, blazniem a plačem, musím veideť, čo robí,ako sa má, musí mi poslať aspon daku fotku, hned ked mi napíše, den sa mi vyjasní a usmejem sa aspon vtedy. Stále verím,že to má budúcnosť, nemôže mi odísť preč do ameriky. To inak mi oznámil na stedrý den, ked mi písal,že asi odíde,lebo dostal prac ponuku, nevolal ma so sebou...:( mám pocit, že mi prepne. Nechcem,aby tam šiel, som úplne zúfalá. Viem,že by som si ho mala vyhodiť z hlavyaj zo srdca, nemyslieť, zamestnať sa niečím iným,ale nejde to, som opantaná, v snoch žijem, stále len my pred očami, ja a on na pláži, v bare, v našom byte, v aute, ako sa bozkávame, držíme za ruky, v saune, v mori,ako plávame..vkuse naše fotky pozerám, našu hudbu počúvam, on vie, že ho ľúbim veľmi, a chcem byť s ním, napísala som mu to, ked mi povedal,že ide do ameriky asi na 99%. spýtala som sa ho,ako mi to može urobiť, nam- povedal,že nie sme podstatní,lebo potrebuje peniaze a jedine tam zarobí, že však " môžem ho prist hocikedy pozrieť"...myslela som si, že som jeho láskou a životnou, nie som...keby som bola, nikdy neodíde.
hovorili sme ale o spoločnej bud. neraz, povedal,ze to prenho neni flirtik, ze ma naozaj ma rad uprimne od srdca a ze jeho srdce po mne tuzi, ze stratil seba,ked ma spoznal. Nedokážem veriť,že to boli bludy, díval sa mi do oči predsa....ja som mu verila bezvyhradne, .nesluboval sice hory doly,ale myslela som si logicky,že chce byť so mnou,pri mne..:( Citam knihy take smutne o tragickych láskach, ale neviem sa z toho dostať ani tak. mama mi už nevie pomôcť, povedala mi,že prekliala den,ked som ho spoznala... Niekedy si vravím to isté. Nechcem,aby odišiel, moje vnutro je rozmliaždené na stovky kusov, prosím vás,čo v takejto situacii robiť. ??Lebo sa zblaznim a ani skolu nedokončim. Dusu mi takmer roztrhalo,ked mi povedal,ze odide, bez ohladu na nas, co bolo, ze nezabudol na to,ale ze nie sme podstatni teraz, chce si plnit sny. Akoby si ich nemohol plnit pri mne???

dobreuz

Jaaaj nadirka srdce mi hovori... To sú nezmysly, treba používať mozog a hotovo a nehľadať vzťahy... Už vidím o pol roka... Zase tu dojde vyplakávať jak ju kopol do riti ďalší chlap.

nadirka

neviem vobec o co mu ide :( prosím vas, vy chapete ? stracam sa v nom aj v tom celom

B_J 2 nikdy som si nehladala CHLAPA NA romanik a sex! Som slusna zena vychovana vzdelana a mama ma ucila, ze nemozem dat hocikomu, musim byt slusna, som krestansky vychovana, a myslela som to ja na vztah, nie ako on --na sex..:(takze nemam k tomu co viac dodat.. on to myslel len na kratko a uzit si, ja som hlupana ze som to brala vazne, ja som to ale brala na cely zivot nie na romanik:(

zobudsa

mozme ti prelozit ten telefonat, keby si chcela. pisala si davnejsie, ze zacal vypisovat aj tvojej kamaratke, tam vidis, o co mu ide.

BJ_2

nadirka, pusti ho uz z hlavy a nehladaj si muzov na kratke romaniky, a sex, ale na manzelstvo a lasku. Do buducna. Tohto sa co najskor zbav. Neprinesie ti to stastie, ani jemu podobny. A nehladaj si cernocha a aziata. Iba ak by mali trvale obcianstvo, a chceli tu prezit zivot. Popripade ak planujes odist do ich krajiny trvalo. Iba takych muzov si hladaj.

nadirka

tak ked som mu povedala, ze koniec,nech nepíše- akoby mu kazal, zlakol sa, zacal vypisovat cele dva dni, co robim,preco nepisem, ze mu chybam, cela telenovela- nechapala som.
Potom mi zacal aj nieco pikantne sexuálne pisat, tak sme pisali o tom,ako nam bolo spolu dobre v posteli, ale nic vazne, povedal potom,ze chce,aby som prisla za nim predtym nez odide do jeho statu- nepridem som povedala, mam skusky a nemam tolke peniaze,len letenka stoji nekrestanske peniaze, takze sa uz asi neuvbidime,dokial neodide.
On sem nemoze do schengenu len tak.a nema na to cas, musi sa pripravovat na odchod. odchod je uý reálny. je tomu teda koniec
potom sme vcera spolu volali ale len na chvilku cez viber bez kamery, lebo bol v kruhu rodiny a debatovali, ja som myslela,ze konecne normalne pokecame,ale on mi zacal rozpravat,ze je pri rodine, (akoby nemohol ist do inej izby volat), som sa nastvala, a zacal mi pozerat letenky k nemu do krajiny, bez toho, aby sme sa bavili o inom, nepovedal,ze je rad,ze ma pocuje nic, a mna to omrzelo, nic vazne sme si nepovedali, totalne kraviny, a poto mu zacali pipat spravy z mesengera a z whatapu,, a on ze " to moj druhy mobil", a ja ze ty mas druhy mobil? a on,ze ano mam, a tak. cize mi medzi recou povedal,ze ma aj druhe cislo, kt. mi nikdy nedal, a ze si tam vypisuje tiez s kadekym a bohvieco.
Potom som pochopila, ze on so mnou nechce byt v kontakte a ked na net (co ja mam jeho cislo na viberi), ked tam neni aj pol dna, to teda znamena, ze je ale na nete na inom mobile na inom cisle, kt. nemam zvesela, a takto sa mi vyhyba :(
To som od neho necakala, cislo mi nedal. Takze pass. Potom mu zacali pipat spravy, potom nas prerusilo,alebo ma vypol neviem, a ze !zly signal" tak sme skončili, a viac neviem, nic sme nevyriesili. Bolo to cele trapne, ani sme sa nerozlucili, uz mu volat nebudem, :( ani mi nepovedal,ze mu chybam nic, alebo tak, cele zle.
A dnes sa mi zas neozval vobec, takze cele je to o nicom.Vlastne uz mam iba 0,5 % nadej, ze sa nieco stane a on sa spamata. a uz po tomto vsetkom,co mi robi, ani neviem,ci chcem byt s nim, uz asi ani nie, len sa musim s tym vyrovat a spamatat a najst nejakeho ineho v zahranici, spolahlivejsieho, slovaka nechcem, nemam zaujem,aj ked ma momentalne seriozne chcu traja, ja nestojim o nich absolutne, nie su pre mna vhodni, necitim k nim absolutne nic.Ani trosku nicoho.
balia ma ako vedia, vypisuju mi, nereisim ich...
Ja chcem ineho chlapa....
a tak s tymto bude asi koniec, pochovava moje nadeje - den co den niecim strasnym. jemu na mne vobec nezalezi, nechapem,co toto robil, ze nech pridem,to je zas nejaky vykrik do tmy, nechapem ho, som z toho zmatena,ale uz to neanalyzujem, strasne to bolí, a neviem,ako sa mam liecit, tak som si včera opat naliala vina a opila som sa sama doma, a neviem,co so sebou, snazim sa cez den aspon nieco naucit na statnice,ale nejde mi to, nemam ani o to zaujem, skor sa pozeram do buducna, ze co budem robit, co po statnici vo február budem robit, nemam ziadne plany, nechcem robit na svk, chcem ist prec, ale chcem za ním, no nevola ma, a zaroven nechcem ist tam a zaroven ho uz ani nechcem -
aj chcem ludia, aj nechcem, chapete ma ?

chcem, lubim hok, city stale mam,ale tak hrozne ma nici tym,co robi, tym nezaujmom, zakryvam skutocnosti, riesim malichernosti a nie podstatnych veci, nezaujmom, vypocitavostou, ze uz vazne nemam silu nanho :( a starsne sa bojim,keby som odisla s nim niekam (hocikam)aj do tej kanady akoze, tak co? prideme tam a on mi bude toto robit ?:( to bude ku mne takyto ?strašné :(:( som z toho smutná celeho, uzmu nedoverujem, a tak velmi som mu verila, na100%:(
aj chcem s nim skusit zivot, aj nechcem. Moj zdravy rozum mi hovori, nech nanho se...m.....a srdiecko chuda stale bojuje, sniva sa mi kazdu noc s nim stale, a nepomaha mi nic, ani vino...ale uz mu nedavam ziadne vyznania, ani to,ze mi chybas,alebo co, absolutne neriesim....chovam sa neutralne, normalne...skor milsie,ale normalne..dusim to v sebe ako viem najviac..nezasluži si ma, nelubi ma uprimne, nema zaujem, len nieco hra,aj to neviem co

Stacilouz

Nadirka, no ako to zvladas? Je aspon trosku lepsie? Uz skoro 2 dni si nic nenapisala, tak dufam, ze sa uz pomalicky "liecis"

sebastiane

" ked sa zamestna tak mi povie viac a pridem za nim, "
a čo je on Slnko, okolo ktorého obiehajú planéty a má najsilnejšiu gravitáciu? To nie Ty ako dievča máš mať tak silnú gravitáciu, aby prišiel za on ako muž za Tebou?

petroneta

problem s komunikáciou, cudzia kultúra. Nemá to proste reálny základ.
Pozri: spoznáš sa s niekým. Máte spoločné záujmy, vyznávate rovnaké hodnoty, a ste si aj fyzicky prijateľný alebo aj vyslovene príťažliví a obidvaja chcete to isté. To je vzťah na pevných pilieroch. Nie naopak. Tu je veľká príťažlivosť, ale ostatné sféry nedostatočné.

nadirka

uf, jak ste ma sfukli, to je snad nejaka pohroma, ze aziat je ? A co je na tom, ked je z Azie? vsak som vravela,ze sme od seba vyse 2000 km,co ste cakali odkial je :D ano, je azit, a preco by ma azijec nemal brat vazne?:( Nechapem , co na tom zalezi odkial sme :(