Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba

Príspevok v téme: Ako si HO vytrhnúť z hlavy a srdca? nejde to, trýznenie samej seba
nadirka

Prosim o pomoc, neviem obraciam sa sem , ak by mi pomohli nejakí ľudia čo mali podobný osud. Prosím, ako si HO vytrhnúť z hlavy a zo srdca ?AKO zabudnúť? Na človeka, čo za to NESTAL?
Mám už 28 rokov, svoj vek, jasné, robila som cez leto v zahraničí, spoznala som ( pre mňa v mojich očiach princa na bielom koni, z kt. sa neskôr vyklul iba kôň, čo sa zahrával), ja samozrejme naivná chudera, zamilovala som sa, lebo mi predtým nevyšiel dlhoročný vzťah, priateľ ma ponižoval, podcenoval , urážal, tak som sa okamžite zahľadela do nádherného muža, kt. by mohol robiť modela, úsmevu, pier, šarmu, príjemného jemného hlasu, :(

Bola som ním ako omámená, očarená, nikdy v živote sa mi žiadny chlap tak nepáčil, a nepriťahoval ma, tá chémia fungovala aj bez slov, stačilo, že sa na mňa usmial a hoc som bola nahnevaná, jedným úsmevom, všetko dal do úzadia a ja som opäť podľahla. Neboli sme vlastne ani spolu, lebo sme pracovali a nemali na seba čas,od svitu do mrku práca, nočné také onaké,ale stretávali sme sa vždy ked sme mohli, rečová bariéra bola,ale nejako sme to neriešili, vždy sme sa nejako pochopili, strávili sme spolu chvíle aj v posteli, kde pre mňa predstavuje vzor dokonalosti a chlapa výnimočného, len som sa nanho pozrela a už som bola premočená. Ked to tak sprosto poviem, nikdy mi to tak so žiadnym neklapalo. Od románika som si sľubovala viac, aj som mu to hovorila, že budeme spolu, nájdeme cestu, nech dojde on sem na svk, alebo ja zostanem, vraj nemožno, nemá peniaze na to, nič neušetril, bola som sklamaná, povedala som,že ta lubim ale, a on že prenho láska nie je až tak podstatná,ako pre mna, že ma nema ako zabezpečiť, a postarať sa o mna, že chce zarábať a cestovať, vravím tak pôjdem s tebou aj na koniec sveta.len ma neopúsťaj, nie, on chce pracovať na druhý koniec sveta ( to mi oznámil cez Vianoce),

Od jesen sme boli v kontakte cez net- on sa vrátil opať domov, ja domov na Svk. Delí nás momentálne 3500 km.. Rozlúčku vám ani nejdem písať, neviem ako som došla na letisko, potoky slz a nechcela som odísť, časť vnútra tam zostala. Viem,že ma skutočne nikdy neľúbil,aj ked tvrdil,že " i love u",ale nebola to pravda.
Teraz som doma už mesiac a pol a stále neviem zabudnúť sme v občasnom kontakte, ale je chladný, ochladol nechce volávať, iba píšeme sporadicky, niekedy sa mi až vyhýba. Predstavuje pre mňa zosobnenie MUŽA, akého som vždy chcela. Po akom som túžila, došla som domov, nie som schopná na nič myslieť, len ako si ho vytrhnúť zo srdca, z hlavy z hrude, a nezošalieť pri tom. Púšťam si naše oblúbené pesničky, snívam s otvorneými očami, aj ma chcú dakí slováci , opalujú ma, vypisujú, vyvolávajú na kávu, ja nemám vôbec záujem. Líham si v noci s myšlienkami nanho, s jeho úsmevom na perách zaspávam, sníva sa mi o ňom stále, skôr spomienky,čo bolo, vidím všade jeho úsmev a cítim jeho dotyky na celom tele, som ako pomätená, nedpkážem sa na nič sústerdiť, mám ešte záverečné skúšky v škole na výške, kde som makala 5 rokov a teraz ani neviem,či ich dám,lebo myslím vkuse nanho, je mi súdený, pocítila som to pri prvom podaní ruky jeho.
ved nemohli sme spolu robiť? nemohli sme spolu žiť? prečo? stále tá istá otázka, na kt. mi ani on nevie odpovedať. vraj sa to nedá( ženatý nie je). Ráno vstávam s myšlienkami nanho, celý den ON, pozerám naše fotky, stále v hlave dumám, ako sa k nemu znova dostať, počítam peniaze či mám na letenku,lenže unho nemám kde bývať a ani ma nepozval. nedokážem sa zmeiriť s tým,že ma bral ako letný flirtík a románik, a ja jeho ako životnú lásku. Prvýkrát v živote cítim,že skutočne milujem so všetkým. AJ s jeho obrovskými chybami, strašne si ho chcem získať. Ale ako? kedže kontakt s ním mám minimálny, špehujem ho,kedy je na viberi,len aby som mu mohla napísať, on odpíše sice,ale storho, nezaujato, nepovie nič pekné, nič láskavé, odkedy sme sa vrátili ani mi nepovedal,nenapísal,že ma ľúbi, ani že som jeho láska, ako mi vravieval, nepovie chýbaš mi, myslím na teba:( nehovorí vôbec nič, je spokojný vrátil sa domov do svojej rodnej dediny, je s rodinou, rpiateľmi, na mna už nemyslí. Ja som sa vrátila domov a som nešťastná, nový rok som preplakala, nikto ma nevie dať dokopy,ani rodina, ani priateľky, žerem iba neuroly, na spanie a ani tak nemám pokoj, učenie snažím sa,ale bezvýsledne, vo februári mám štánice, a aj tak neviem ani ako mám žiť, zrazu cítim iba prázdno a v duši zmätok. Tak strašne chcem byť s ním,že mi zviera hrud a brucho, nedokážem jesť a sústrediť sa na nič. Kamošky mi hovoria, zabudni nanho, nestál za to, ja viem,...ale stále musím s ním byť v kontakte,ked mi den nenapíše a neozve sa, blazniem a plačem, musím veideť, čo robí,ako sa má, musí mi poslať aspon daku fotku, hned ked mi napíše, den sa mi vyjasní a usmejem sa aspon vtedy. Stále verím,že to má budúcnosť, nemôže mi odísť preč do ameriky. To inak mi oznámil na stedrý den, ked mi písal,že asi odíde,lebo dostal prac ponuku, nevolal ma so sebou...:( mám pocit, že mi prepne. Nechcem,aby tam šiel, som úplne zúfalá. Viem,že by som si ho mala vyhodiť z hlavyaj zo srdca, nemyslieť, zamestnať sa niečím iným,ale nejde to, som opantaná, v snoch žijem, stále len my pred očami, ja a on na pláži, v bare, v našom byte, v aute, ako sa bozkávame, držíme za ruky, v saune, v mori,ako plávame..vkuse naše fotky pozerám, našu hudbu počúvam, on vie, že ho ľúbim veľmi, a chcem byť s ním, napísala som mu to, ked mi povedal,že ide do ameriky asi na 99%. spýtala som sa ho,ako mi to može urobiť, nam- povedal,že nie sme podstatní,lebo potrebuje peniaze a jedine tam zarobí, že však " môžem ho prist hocikedy pozrieť"...myslela som si, že som jeho láskou a životnou, nie som...keby som bola, nikdy neodíde.
hovorili sme ale o spoločnej bud. neraz, povedal,ze to prenho neni flirtik, ze ma naozaj ma rad uprimne od srdca a ze jeho srdce po mne tuzi, ze stratil seba,ked ma spoznal. Nedokážem veriť,že to boli bludy, díval sa mi do oči predsa....ja som mu verila bezvyhradne, .nesluboval sice hory doly,ale myslela som si logicky,že chce byť so mnou,pri mne..:( Citam knihy take smutne o tragickych láskach, ale neviem sa z toho dostať ani tak. mama mi už nevie pomôcť, povedala mi,že prekliala den,ked som ho spoznala... Niekedy si vravím to isté. Nechcem,aby odišiel, moje vnutro je rozmliaždené na stovky kusov, prosím vás,čo v takejto situacii robiť. ??Lebo sa zblaznim a ani skolu nedokončim. Dusu mi takmer roztrhalo,ked mi povedal,ze odide, bez ohladu na nas, co bolo, ze nezabudol na to,ale ze nie sme podstatni teraz, chce si plnit sny. Akoby si ich nemohol plnit pri mne???

lokanka

ahoj, necitala som to uplne dopodrobna, len som narycho preletela text, ale nie si v tom jedina neboj sa, stalo sa nieco podobne aj mne, akurat ze ja som si s nim nikdy neslubila spolocnu buducnost a nevyznavala lasku, avsak tiez sa spraval pekne a ze so mnou pocita, vsetko nasvecovalo tomu ze to bude mat nejake pokracovanie, tiez sa na mna vy...l, prestal sa z nicoho nic ozyvat, a ked som sa ho an to opytala vysvitlo, ze si stihol narazit nejaku inu slecnu :), predpokladam , ze pri tomto tvojom bude dovod nejaky podobny,len je zbabelec a nevytaral ti to, snaz sa nanho nemysiet a nekontaktuj sa snim hlavne, cim viac ho budes mat na ociach tym viac sa v tom budes utapat a zranovat sama seba , zacni zit, mysli hlavne na seba, cvic, citaj, chod do prirody a vymaz si ho zo zivota!!! clovek ako on ti nestoji za trapenie, pretoze si ta nezasluzi

nadirka

Na toto pre mna neexistuje liek, keby aspon som tolko nanho nemyslela a dokazala aj ja zit svoj zivot,ale nejde to.
prosim stalo sa to tu nejakej z vas?potrebujem sa asi vyplakat niekomu na ramene alebo zistit,ze som neni sama,koho takto spinavo podrazili
ma sny a plany super, a ja mam co? ja mam tiez s nim sny a plany, aj ked sme boli spolu malo. nechcela som sa v ziadnom pripade nanho zakvacit, dokonca som mu povedala, ze rada ho prijmem tu na slovensku a pomozem mu s najdenim prace a ubytovanie mu poskytnem, nechcela som,aby ma zivil, chcela som iba byt po jeho boku,nech sa na mna kazde rano usmeje a pobozka ma:(
Nedokazem si ho vyhnat z hlavy , robim vsetko pre to,ale stale je to silnejsie ako ja, uz citim,ze to prestava mat zmysel, a stale kutik srdca veri, ze sa spamata a povie mi,ze ma miluje a chce byt pri mne. Lenze ja zase uz neviem,ci by som takeho chlapa aj chcela, co ma takto " podrazil",ako mi moze len tak zmiznut zo zivota a odist prec, toto sa nerobi, tak ma nemal tak namotavat,ked sme boli spolu osobne! On dobre vedel,ze som donho brutal zamilovana! Tak preco mi ublizil?:( To nema stipku svedomia ten clovek? A aj ked sa nanho hnevam za to, tak ho mam v snoch.

nadirka

Na toto pre mna neexistuje liek, keby aspon som tolko nanho nemyslela a dokazala aj ja zit svoj zivot,ale nejde to.
prosim stalo sa to tu nejakej z vas?potrebujem sa asi vyplakat niekomu na ramene alebo zistit,ze som neni sama,koho takto spinavo podrazili
ma sny a plany super, a ja mam co? ja mam tiez s nim sny a plany, aj ked sme boli spolu malo. nechcela som sa v ziadnom pripade nanho zakvacit, dokonca som mu povedala, ze rada ho prijmem tu na slovensku a pomozem mu s najdenim prace a ubytovanie mu poskytnem, nechcela som,aby ma zivil, chcela som iba byt po jeho boku,nech sa na mna kazde rano usmeje a pobozka ma:(
Nedokazem si ho vyhnat z hlavy , robim vsetko pre to,ale stale je to silnejsie ako ja, uz citim,ze to prestava mat zmysel, a stale kutik srdca veri, ze sa spamata a povie mi,ze ma miluje a chce byt pri mne. Lenze ja zase uz neviem,ci by som takeho chlapa aj chcela, co ma takto " podrazil",ako mi moze len tak zmiznut zo zivota a odist prec, toto sa nerobi, tak ma nemal tak namotavat,ked sme boli spolu osobne! On dobre vedel,ze som donho brutal zamilovana! Tak preco mi ublizil?:( To nema stipku svedomia ten clovek? A aj ked sa nanho hnevam za to, tak ho mam v snoch.

Analyzator

ahjaj ... popíš...prosím!!! Alebo je len závislá pod drogami zo zamilovanosti. Nezávidím jej, lebo v tomto stave môže skončiť aj zle. Nepomôže ani psychiater. Toto nemôže nikdy prirodzene zaniknúť. Nie je tu žiadna rada. Hoci verím, že sa ich tu nahrnie. Ak by ste pochopili podstatu zamilovanosti, bolo by vám to jasné. Nemá v tom prsty Boh, rozum a ani osud. Je to len záležitosť pudová a pohlavných orgánov.A má to aj špeciálny spôsob ukladania sa v mozgu. Takže vždy bude v kútiku srdca až do smrti.

nadirka

Neprezivam srdcervucu dramu, len neviem nedokazem pochopit ako mi to moze urobit, dobre nesluboval mi ze odteraz navzdy budeme spolu,a nehovoril o svadbe detoch,ale ja v mysli zeny,ako kazda zena, tak som uz sa videla vo svadobnom s dvoma detmi s nim. Pre mna zosobnuje ideál dokonaleho muza, po kazdej stranke, ano boli sme spolu malinko casu, :( mozno dokopy,....co ja viem 30 dni ked to tak zhrniem, ale laska ako svet u mna, mam 28 a nikdy som necitila toto, mala som flirty, romaniky, vazne vztahy,a dost ,ale nikdy nikdy takto. Dokonca som vzdy bola ja ta hrdinka,co ich posielala do teplych krajin, lebo s mojim vyzorom som si to mohla dovolit, a vzdy som odmietala kazdeho ja, asi ma niekto tresta za to, alebo tak. Uz aj nad tym uvazujem, a tym ze mi je vzdialenejsi, este tym ma viac pritahuje. Ja viem,že o rok dva sa budemna to divat inymi ocami,ale velmi chcem byt s nim a ja uz neviem,ako mu to mam dat najavo, sa mi javi,akoby bol pričapený na hlavu,ked nechape, ze chcem byt pri nom, a ak by ma pozval,ze pod so mnou do tej sk....nej ameriky robit tak by som mozno aj sla, a zanechala tu zivot,ale tym som si nie je ista. pytam sa, to nemoze ist kdesi blizsie robit? ved aj tu su dobre fleky a peniaze a platy a kadeco.
Problem je ze ja som sa videla uz v kostole s nim ako si vymiename obrucky,ako spolu zijeme v dome a on nic...
nechapem ale, ako mi mohol svravet do oci, ze ma lubi a bozkavat ma pri tom.
Ja ho aj vinim za to, na jednej strane ho chcem a lubim na druhej sa hnevam nanho,lebo viem,ze ma nikdy teda skutocne nelubil, tak ako ja jeho. Ja som sa zalubila na prvy pohlad, tvrdil mi,ze aj on. A pozrite sa, taka laska velka , ze nakoniec je mu prednejsia kariera a peniaze a odidenie tam z jeho mesta do ameriky, bezo MNA.
vyzera to,ze nechce mat so mnou nic spolocne, ano, pozname sa malo, boli sme spolu malo,ale prezili sme si nadherne chvile a ani vo sne ma nenapadlo,ze to unho tak rychlo skonci,len co sme sa vratili domov.

Automaticky mi zacal malo pisat, vobec nevolat, bolo to strasne pre mna, nechapala som, preplakala som cele tyzdne az do Vianoc, a viete ten pocit, ze citim,zesom mu cudzia, ze som uplne ta posledna na koho mysli. Ani mi nic pekneho nepovie a ked sme spolu boli osobnem vkuse komplimenty, aka som krasna, dobra, uzasna, sladke reci, a teraz ked piseme, tak pise strasne stroho, divne, akoby to ani o nebol. Velakrat sa ma ani za den nespyta,ako sa mam, akoze vzdy odpise kazdy den ale ten kontakt je mizivy.:(
Strasne mi chyba,idem sa zosaliet, ako mi chyba, som tazko zblaznena donho, nie je to zavislost,iba laska, cista a uprimna- ako od prvej chvile.

Ked vidim tu zmenu, ako pise, jednoslovne, a bez smajlikov, bez vyznania, ze co ku mne citi, a ked mi stroho oznamil,ze sa chysta prec, akoby ma bral cisto iba ako "kamosku" a pise s nou z dlhej chvile, pritom ja ckama na pipnutie spravy cely den, visim na telefone, co napise. a napise mi, " hi, yes, thanks, nice day, goodnight" vobec nerozvija komunikaciu, a dokonca sa ma ani nespytal,co si o tej amerike myslim,proste ciste jeho napady bez toho,aby sa poradil..Nechce sa so mnou radit, a ja som si myslela,ze sme spolu , ze sme par, ze budeme navzdy svoji, mala som zjavne ine predstavy ako on, ked si liham kazdy večer, vidim ho pri sebe lezat,ako sme spolu leziavali, vidim jeho usmev, tvar, jeho ruky, usmev.....asi blazniem, aj mama mi vravi..
Berie ma,akoby NIC som prenho neznamenala. Som mu povedala,ze ci zabudol na to,co bolo v lete, a on ze nie, ze nezabudol,ale nema vychodisko ine. Navrhla som mu,ze mozeme ist robit, tam kde sme sa spoznali, on ze nechce,lebo tam malo zarobi. Tak ja neviem,co dalej, neda sa mi ho dostat z hlavy a ani zo srdca a stale spriadam plany,ako byt s nim,a on sami javí,ze to vobec nechce.
Na novy rok, na polnoc osm mu napisala, ze tento rok sa vela v mojom zivote udialo, a ze napr som spoznala teba :) a dakujem za to..
a on nic..ani slovom....potom mi ledva poprial novy rok a pritom bol stale online celu noc, aj polnoc...Bez zaujmu...potom mi poslal fotku,ako oslavoval novy rok, ani sa ma nespytal za cely den a noc, ako som ja travila polnoc, kde som, s kym som..nezaujimalo ho to.
Stale mam pocit,akoby som sa mu uz vnucovala,co nie je moj styl, skusala som aj nepisat, vsak zavse ozval sa aspon ze ahoj, co robis...to je cele..ale mne strasne chybaju ie sladke slova, oslovenia, my sweet, my love, my dear, i miss u, to bolo na dennom proiadku v lete, teraz chladny, nepristupny :( citim,ze na mna chce silou mocou zabudnut, a ja som od neho 3500 km a neviem,ako tomu zabranit. Chcela som aj bezat za nim,ale ani nemam tolko penazi, a mam statnice, nemam ako za ním ísť.
Si viete predstavit tu hanbu ako zazivam, potupu, ako ma to boli vsetko,uz rozmyslam,ci nema doma aj dajaku inu babu a ja som nebola iba na vyplnenie "sezony", (lebo aj ked sme boli spolu, vkuse dakomu odpisoval, bol nacapeny na mobile), tak rozmyslam kadejako....:(
viem ze to nebolo iba o sexe, to mi je jasne, city tam boli, ale preco mi teda toto robi :(ved by sme mohli sa nejak dohodnut a on nechce, nema zjavny zaujem uz o mna, aja som neurobila nic zle, nie som si vedoma nicoho.

Prosim vas co sa toto deje ? chapete, normalne ma opustil, este sme sa lucili bozkavanim, este sme si povdali lubim ta, a vidime sa skoro istotne, toto bol iiba nas zaciatok(!) to mi on dokonca povedal...a pozrime sa co vyvadza. nechapem, som zronena chcem iba plakat a vycitat mu to, vykricat tu bolest,co citim,ale on ma nepocuva. Ide si svoje, ma svoj zivot, do kt. ja nepatrim.
Uplne ma odvrhol, nie som stastna, ani ukoncenie mojho 6 rocneho vztahu s muzom,s kt.som bola zasnubena ma tak nezobral ako toto, co mi spravil tento. Nedokážem pochopiť jeho konanie, prečo sa tak správa. Chce si plniť sny a zarobiť, a čo ja ?Ja som kde, my sme kde ? Dala som sa mu z lásky, svoje telo, obnazila som svoju dusu pred nim, nespim len tak s kadekym...a citim sa iba vyuzita, znecutena, posliapana moja laska a hrdost. Nechcem sa mu vnucovat,ale zase ho nechcem iba len tak nechat odist, od februara ma ist prec, co mozem robit za ten mesiac, co este je "doma", od febr. chce ist smer amerika, a ja netusim,ako ho zastavit...viem,ze ho navzdy stratim a viac neuvidim.
Este na letisku,ked ma bozkaval, mi povedal,ze budeme coskoro spolu co nevidiet sa opat vidime nech neplacem, a nezufam, a ja ze slubujes, ze sa vidiem, naozaj a on ze ano, jasne..vidime sa, objimeme sa opat, budeme spolu uz teraz sa tesim, nebude to dlho, a teraz presiel mesiac a povie mi,ze ide prec natrvalo do ameriky za pracou,lebo situacia sa mu zmenila.Toto je chore co urobil.

dafnee

bud rada že ta nenabuchal a nezmyzol, mozes si žiť svoj zivot, a nekvačkaj sa po chlapoch.. on má plány, sny, plní si ich...
a ty čo? aky je tvoj plán? zakvačiť sa na nejakeho aby ťa živil?