Velmi huste semeno-sex

Mansie

na vasom mieste by som sa neznepokojoval. staci, ak sulozite iba obcasne a ak si on doma nehonieva, je jasne, ze semeno je velmi huste, lebo obsahuje vela spermii. dovodom moze byt aj slabucky pitny rezim, takze v tele nie je voda. horsie uz by bolo, ak by sa mu netvoril v prostate preejakulat alebo v ostatnych zlazach potrebne vylucky.. to ale zisti iba lekar na tzv spermiograme. viac o nom tu www.vimax.cz vsetko, co potrebuje muz vediet o spermijach a ejakulate zas tu -- vyborne clanky mimochodom -odkaz odstránený-

BeaP

Dobrý deň chcela by som sa opýtat že či neviete ako sa mohlo stat že pri pohlavnom styku ma to boli a mam veľmi husté spermie či ako sa tomu hovorí pri žene. Velmi ma to znepokojuje a ako som čitala tak viete dost o sexe a chcem počut aj vas nazor ešte predtým ako pojdem ku gynekologičke. Dakujem za komentáre :)

B.P

Dobrý deň chcela by som sa opýtat že či neviete ako sa mohlo stat že pri pohlavnom styku ma to boli a mam veľmi husté spermie či ako sa tomu hovorí pri žene. Velmi ma to znepokojuje a ako som čitala tak viete dost o sexe a chcem počut aj vas nazor ešte predtým ako pojdem ku gynekologičke. Dakujem za komentáre :)

ZuziP

huste by mohlo byt koli tomu,ze sa malo milujete,alebo malo masturbuje.pri castom vyrone spermatu sa bude hustota menit.

iva2212

mam to s kym porovnat, pretoze som mala aj inych partnerov. A sex mavame dost casto. Vadi mi, ze je to strasne huste, lebo mne je to nechutne a proste preto mu nedikazem urobit oral dokonca, lebo ma vzdy potom napne :-( Som z toho nestastna, pretoze predtym to bolo fajn