Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

klaudusinka

- na jednej strane je to dobré, lebo to je to gro, ale viem, čo myslíš, podceňovať netreba nič, vitamín D3 je napríklad tiež nutný, lebo ten hrá významnú úlohu pri delení buniek, tiež železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, všetko má zmysel, nejaký význam -

ZemanuelaZ

darinik len vies co som si vsimla? Ze vela buducich mamiciek prizera a baziruje len na kyseline listovej. Nehovorim, je pravda, ze prave ta je podstatna, ale nie je to jedina vec na ktorej treba stavat. Je aj kopa inych vitaminov, ktore maju pri raste dietata v brusku velmi velku funkciu.

Darinik

tamirilka len v tom je potrebné mať jasno, mať prehľad, čo potrebuje telo v tehotenstve, ktoré jednotlivé vitamíny sú na čo vhodné ;) A o tom nemá predstavu každý :)

coja

tamirilka v prvom rade by som chcela napisat, ze o nase telo by sme sa mali zaujimat stale, pocas celeho zivota, ale je pravda, ze pri snazeni a v tehotenstve este viacej, lebo vtedy nezodpovedame len za svoje zdravie, ale uz za zdravicko dvoch osob :)
informovat sa o vitaminoch u gynekologa je podla mna to najmenej, predsa len minimalne raz do roka tam kazda ideme, teda mali by sme, takze preco to nevyuzit :)

klaudusinka

- asi áno, asi je to tak ako píšeš, že pre každú z nás je dôležité niečo iné, len myslím, že v tomto by sme si mali dať aj od gynekológa poradiť :) -

tamirilka

...darinik veru nema toto s tym nic spolocne a duplom to nijako nepomoze..nema predsa ako..ale my si mozeme pomoct tym, ze sa budeme zaujimat o to co nase telo potrebuje aj pri snazeni aj uz v tehotenstve..aby sme dali detom vsetko uz ked zacinaju rast..

Darinik

kamakova, nepomýlila si si portál alebo rovno diskusiu? Lebo toto, čo si pridala podľa mňa nemá vôbec nič spoločné s tehotenstvom a so snažením :)

kamakova

Pôžička na nájomné, dlhy atď.

Dobré ráno. Ak chcete napraviť svoj život, potrebujete peniaze, ste v evidencii, nemáte prístup k bankovým úverom alebo nemáte výhodu banky, potrebujete financovanie svojej výstavby, realitný projekt, vytvorenie svojho vlastný biznis, zostavíme vašu osobnú činnosť, vytvoríme skupinu spolupracovníkov a poskytneme akúkoľvek sumu a moje splátkové obdobie sa študuje. Kontaktujte ma, pre viac informácií, byť jasní a úprimní. Kontaktujte nás e-mailom:

sarbinekavaldo25@gmail.com

tamirilka

...nielen ty aj ja som na toto prizerala...to je ta podstata...ja viem ja rozumiem, co mi pises...len no asi kazda to mame trochen inak no...:/

klaudusinka

- tamirilka, lenže to je na čo dobré, no na nič, ja keď som si išla kupovať vitamíny, tak prvá vec čo som kukala bolo zloženie, množstvo vitamínov, pomer, lebo to je to podstatné, čo môže mi niečo priniesť, preto som kúpila Femibion a ten som brala, nezaujímala ma krabička, ale to čo je vo vnútri, ale zase musím povedať, že k tomuto doplnku bývajú aj fajn darčeky ;) -