Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

harpera

Tamirilka mozno niektorym parom prospelo to obdobie doma, inak si to vysvetlit neviem :)
Som zvedava ako to bude brat dalej, ked uz jej brusko bude vidiet, lebo ona si roky na plochom brusku zaklada a teraz ploche nebude ani len nahodou :D Sme sa rozpravali aj o vitaminoch, lebo hovorila, ze uz pozerala kadeco, ale som jej spomenula Femibion lebo sak ten som ja brala tak neviem ci uz bola si kupit alebo este nie. Ale mame sa vo stvrtok stretnut :)

hirta

tamirilka možno k tomu prispelo aj to, že posledné mesiace sme museli byť všetci doma a mnohí asi sa činili, inak si to proste vysvetliť neviem, ty hej? :D
ale veď to je príjemné zistenie, nie? :) yasneva neviem aké vitamíny si mala na mysli, ale z tadeto objednávať, na to by som si ja netrúfla

tamirilka

...harpera vies co je zaujimave?..ze teraz posledne tyzdne som aj ja pocula o viacerych pripadoch, ze su baby tehu...:) coze sa to rozmohol aky babyboom...:P

harpera

Vveronicka toho co babatko potrebuje je kvantum, strasne vela. A pre niekoho moze byt problem sa v tom zorientovat.
Vcera mi kamoska volala aby sa mi pochvalila, ze sa im podarilo na prvykrat, tak sa tesim s nou, ze opat medzi nami, v nasej partii bude zase o babatusko viacej, bude nam veselsie :)

vveronicka

bronicka to je jasne, neda sa dookola jedna vec jest, lebo aj to, co ti chuti ta to rychlo omrzi, ked to budes mat casto na tanieri. dobre je vediet, musime byt oboznamene o tom, co dieta v brusku potrebuje a podla toho sa zariadit ;)

harpera

Nic konkretne si sem nedala, je to len prelink na nejaky web. Mozno by si viacej o tvojej skusenosti mohla napisat, o ake vitaminy ide, ake zlozenie lebo to je podstatne!

yasneva93

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Vitaminy tehotenstvo - iherb.co Mne pomohlo toto.

bronicka

..tutri dobre si urobila..tento doplnok ma rozumne zlozenie, ktore pri snazeni moze len prospiet, ublizit nemoze..vveronicka mna tiez niektore veci vedia dost nahnevat..poradit si dam, o tom akoze potom..ale vsetko s mierou, zase si nedam aby mi niekto diktoval vsetko..ved mam svoj rozum..:)
..a napriklad aj su druhy zeleniny a ovocia za ktorymi sa idem zblaznit..ktore by som aj furt jedla..ale viem, ze keby som ich stale, tak sa toho zachvilku prejem..:/

vveronicka

tutri kazda zelenina je lepsia ako ziadna, tiez som vela toho pocula, ze mala by som to a mala by som zase ono, ale tak ked raz nieco nedam do ust tak nedam a bodka proste!

tutri

*ZemanuelaZ*
Ale tak mne toto napríklad aj moja gynekologička vysvetlila, že to nie je len o tejto kyseline ale aj o mnohom inom..Ja keď sme sa začali snažiť, tak som si kúpila femibion, aby všetkého som mala dosť..Do toho som ešte aj stravu zmenila, začala som jesť viacej ovocia a zeleniny..Síce len takej ktorá mi bola po chuti..Ale aj tak si myslím, že lepšie akoby som nejedla žiadnu..