Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

mersia

Modroocka, mozno by bolo fajn keby o tom nas viacej aj gynekologovia oboznamili, ze co je treba, potom by sme mali lepsi prehlad, lebo mne tiez trvalo, kym som sa zorientovala v tom, co vlastne budem potrebovat, je to uplne normalne.

modroocka333

vandapanda, podstatne je ci vobec vie, ze je nutne aj nieco ine, ine nejake tie vitaminy a zlozky, lebo ja tiez som netusila zo zaciatku vobec, ze co potrebujem a je fakt, ze vobec toho nie je malo, co nam je ako buducim mamickam treba ;)

krinka

keď som bola tehotná, tejto téme som venovala veľa času. pýtala som sa kamarátok, pre istotu aj gynekológa a z môjho zisťovania mi vyšiel najlepšie Femibion. obsahuje toho viacej, čiže načo by som jedla 10 tabletiek, keď mi postačila jedna. na obed som užila a nemusela viac riešiť.

vandapanda

lenze baby to vam nevadi, ze to obsahuje len jod a nic ine? pre dietatko v brusku je potrebnych vela vitaminov aby spravne rastlo predsa ;)

RedBee

Ahojte baby, ja nedam dopustit na Jodis - momentalne uzivam uz pocas druheho tehotenstva :) Odporucili mi ho kamosky aj gynekologicka, potom som si o tom vela citala a aj na roznych forach som nasla dobre recenzie. Nechcem stopat kadejake tabletky a toto je uplne prirodne a prirodzene pre telo. Skuste pozriet na ich stranke www.jodis.sk

Zuzka8

ahoj ja som mala na zaciatku velke bolesti hlavy a v lekarni mi odporucili prirodny pripravok JODIS, potom som si o tom nastudovala ake je to vlastne prospesne pre dietatko a comu vsetkemu sa da vdaka jodu predist a vsade to len odporucam. cenovo to nieje nic strasne lebo to vydrzi

skus pozriet
www.jodis.sk

slavicka

vveronicka to je jasne to sa takto odhadnut neda, cca sice vieme aj vdaka lekarom a tak, ze kolko je odporucana denna davka kolko by sme mali prijat ale v strave to odhadnut to je dost narocne :) preto ja som si Femibion kupila a ten obsahuje vsetko v takom mnozstve v akom je treba ;)

vveronicka

zadorka len tam je vela nastrah aj keby sme mali pestru stravu kila ovocia, zeleniny, aj tak je mozne, ze tych vitaminov by dost nebolo za ziadnych okolnosti :/

zadorka

..tutri ono niektori tvrdia, ze ved co treba si vezme dieta od matky..s tym suhlasim..ale treba sa pozriet aj z inej strany na to a to stylom, ze ked matka nema dost vitaminu tak si dietatko nema co vziat..

tutri

*vveronicka*
Tak lenže kedysi to bolo aj iné, čo sa týka stravy..A tiež aj života ako takého..Neboli ľudia v takejto hektickej dobe a aj to podľa mňa dosť ovplyvňuje tehotenstvo..Predsa len psychika dokáže mnoho..A preto dieťa potrebuje mať istotu aspoň vo vitamínoch..