Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

kotricka

myslela som, ze decko je potrebne len ked uz su deti na svete...nenapadlo mi, ze by bolo fajn aj pri tehotenstve alebo pri snazeni...toto je pre mna teda novinka...

zadorka

..krinka pravda..ani ja neviem..vela ich obsahuje len cistu kyselinu listovu a ta nema nejaky hlbsi vyznam u zien, ktore maju proste problem s nou..ze ich telo to nevie spracovat..

coja

zadorka ano a tieto vitaminy maju vplyv na zdravie dietata aj po narodeni, cize aj do buducna, co je velmi podstatna vec, na ktoru netreba zabudat, ze uz v brusku sa to zdravie formuje, buduje

zadorka

..klaudusinka jasne, ze ti mozem o tom viac napisat..obsahuje kyselinu listovu..metafolin, ten je potrebny pretoze nie vsetky zeny su schopne kyselinu listovu uplne vyuzit..jod, b-vitaminy..vitamin c, ktory ma vplyv na spravne fungovanie imunitneho systemu a taktiez zvysuje vstrebavanie zeleza..vitamin e..vitamin d3 ten sa podiela na spravnom deleni buniek..a prispieva aj k udrzaniu zdravych zubov a kosti..:)

krinka

ani nehovor:-) podľa mňa je to úplne najviac ten pocit, keď sa dieťa narodí zdravé a plné sily:-) nič v živote som si nepriala viac jak toto, to ti hovorím úplne vážne!

klaudusinka

- mohla by si mi napísať, že aké vitamíny obsahuje tento doplnok, o ktorom si mi písala a na čo sú vhodné? aby som si urobila lepší obraz o tom, čo je potrebné :) -

krinka

zadorka s týmto, čo si písala súhlasím, že si dobre urobila, tiež mám práve s týmto doplnkom skúsenosť a fajn:-)
malinká sa narodila zdravá a taktiež mala miery ako mala mať, pomaly ukážkové :-)