Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

zadorka

..crocinka toto si nenavyberame..to nevieme ani jedna ze co nas caka ci vsetko pojde rychlo a bez problemov alebo prave naopak..

crocinka

hirta registrujem to aj ja, ale nejako datumovo mi to nesedi mne to vychadza tak, ze zase zima bola dlha, ze vtedy nejako vela ludi malo cas a prilezitost, ale ved je to pekne :)
len mi je luto ked vidim, ze niekto by aj chcel a nemoze mat, ze kolke starosti s tym su, viem ake to nie, nie je to nic prijemne preto ma to boli ked to vidim aj pri inych ludoch :(

vveronicka

harpera to v takychto situaciach musi ist idealna postava bokom :D lebo pri tehotenskych hormonoch si nieco odopierat to je na slucku :D :D

bronicka

..harpera aj ja mam kamaratky co si velmi na tom davaju zalezat..ale ked vies ze ti pod srdcom rastie tvoje dieta tak tieto veci uplne zahodis za hlavu a netrapis sa nimi..

harpera

Tamirilka mozno niektorym parom prospelo to obdobie doma, inak si to vysvetlit neviem :)
Som zvedava ako to bude brat dalej, ked uz jej brusko bude vidiet, lebo ona si roky na plochom brusku zaklada a teraz ploche nebude ani len nahodou :D Sme sa rozpravali aj o vitaminoch, lebo hovorila, ze uz pozerala kadeco, ale som jej spomenula Femibion lebo sak ten som ja brala tak neviem ci uz bola si kupit alebo este nie. Ale mame sa vo stvrtok stretnut :)

hirta

tamirilka možno k tomu prispelo aj to, že posledné mesiace sme museli byť všetci doma a mnohí asi sa činili, inak si to proste vysvetliť neviem, ty hej? :D
ale veď to je príjemné zistenie, nie? :) yasneva neviem aké vitamíny si mala na mysli, ale z tadeto objednávať, na to by som si ja netrúfla

tamirilka

...harpera vies co je zaujimave?..ze teraz posledne tyzdne som aj ja pocula o viacerych pripadoch, ze su baby tehu...:) coze sa to rozmohol aky babyboom...:P

harpera

Vveronicka toho co babatko potrebuje je kvantum, strasne vela. A pre niekoho moze byt problem sa v tom zorientovat.
Vcera mi kamoska volala aby sa mi pochvalila, ze sa im podarilo na prvykrat, tak sa tesim s nou, ze opat medzi nami, v nasej partii bude zase o babatusko viacej, bude nam veselsie :)

vveronicka

bronicka to je jasne, neda sa dookola jedna vec jest, lebo aj to, co ti chuti ta to rychlo omrzi, ked to budes mat casto na tanieri. dobre je vediet, musime byt oboznamene o tom, co dieta v brusku potrebuje a podla toho sa zariadit ;)