Iqos negativa-cigarety - iqos recenzie

Grifin

Fajcil som iqos cigarety 3 mesiace. Skoncil som uplne s fajcenim. Nech fajcite take ci onake cigarety vsetko je to hnoj. Ked som si pozrel ten roztaveny filter hovorim si, tak tadialto cesta nepovedie,to by uz naozaj stacilo. Kazdy nech sa rozhodne po svojom.

Jana7010

Mám s iqos veľmi zle skúsenosti , podráždene dýchacie cesty, prskanie , silná nádcha v noci som koli upchatemu nosu nespala .. strašne .. keď som vysadila iqos problémy ustúpili a nakoniec zmizli .. ale malo to aj pozitíva - tak má to vylákalo , že prestala som fajčiť úplne

Jana70

Mám s iqos veľmi zle skúsenosti , podráždene dýchacie cesty, prskanie , silná nádcha v noci som koli upchatemu nosu nespala .. strašne .. keď som vysadila iqos problémy ustúpili a nakoniec zmizli .. ale malo to aj pozitíva - tak má to vylákalo , že prestala som fajčiť úplne

jeanValjean

Nejaké rozsiahle vierohodné štúdie o tom nebudú,každopádne každá látka má svoju presnú teplotu tavenia.Všetko je tu pre nás ale s mierou.

Venome

Často sa deje že sa prepali tabak alebo tá náplň až do plastu a ťahám do seba ten plast aj cítiť tú chuť, radšej vymeniť za elektronickú. ??

itko915

Neviem ale o chvilu bude rok ako fajcim iqos.Nevidim v tom ziadne pozitiva lebo fajcim dalej.Fajcil som 20-40denne.Teraz fajcim 20 a viac naplni dene a tiez to nie je ziadna slava.Najlepsie je nefajcit vôbec lebo aj toto je skodlive.Lepsie sa dýcha to je pravda ale to je slaba naplast na to co sa deje s telom .Ide hlavne o ten nikotin a ten skodi dost vela na to aby sa clovek dopracoval k ifarktu atd.Fajcim nejakých 30 rokou tak viem o com pisem.Je to vsetko v nasich sprostých hlavach a sugeracii ze si musim zapalit.Teraz to uz je zavislost s ktorou sa nie dobre bojuje.Preto sa už dlhsí cas zaoberam myšlienkou prestat uplne.To bude asi najlepsie z fajcenia prestat uplne!

Peter1979

Bol som na IQOSe cca 8 mesiacov.
Pribral som 8kg a začala ma neustále páliť záha.
Takže toľko k IQOSu. NIKDY VIAC!!!

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.