Iqos negativa

marika84

Zdravím,pridávam negatívnu skúsenosť s tzv.darčekovými poukažkami za odporučenie v hodnote 25€.Celkovo som mala 2 zákazníkov ktorích som odporučila,prináležila mi teda 2x 25€ poukážka,Uplatniť si viem len online shope,v tabakovej predajni vôbec.Online shop dovoluje len kartonový predaj za 35€, takže musíte objednať karton odčítajú 25€, len jeden kupon sa môže naraz!! Tak teda zaplatite 12 € aj s dopravou.Ak chcete uplatniť druhý kupon postup je rovnaký...Konečný výsledok darčeku je teda 25€. ?

Faith Healer

Norika už si to skúšala? Je to presne opačne, nesmrdí ani z huby ani ten smiešny dym, je to taká sladkastá tabaková vôňa...naozaj vôňa oproti cige. Ver mi!

pris1

ahojte asi rok a pol fajcim iqos a mentolove.zistila som ze ma boli hrtan pri prehltani.Tam v tej dierke pod ohryzkom.Nemate niekto podobny problem po iqose?dik

Faith Healer

netrep sprostosti, je to vyrobené z kuk. škrobu, tá čepieľka do toho zasahuje trochu to nataví, neni to plast!!!
A skúšal som ten IQOS, je to o 200% lepšie jak cigy, žiadny kašel, žiadne hlieny tečúce ráno do hrdla, žiadne škriabanie...
Je to isté, že to je! zdravé fajčenie, ide totiž iba o ten nikotín, a nieje tam tých minimálne 40 či 70 dokázateľných karcinogénov jak v cigaretách...