Som či nie som lesba?

Príspevok v téme: Som či nie som lesba?
Sadkid

Som naozaj zmätená tento rok som išla na strednú a do vtedy som si vždy bola istá že som hetero a ani som žiadnu lesbu nepoznala ale keď som prišla do prváku asi po mesiaci som zistila že dosť mojich nových kamarátok sú lesby a keď už vedeli že to viem prestali to skrývať a ja som z toho začala byť strašne zmätená a začala som si viac všímať baby a teraz už je to pol roka čo som z toho neskutočne mimo ale chalani sa mi stále páčia ale už to neni to čo to bývalo viac si všímam baby začala som pozerať na youtube videá amerických youtuberiek ktoré sú lesby a občas si tak trochu prajem aby som si aj ja našla dáku úžasnú babu a bola s ňou šťastná dokonca už aj doma si so mňa začali robiť srandu že som na baby ale neberú to až tak vážne lebo vždy poviem že nie.. ako mám zistiť či som lesba? A ak som neviem či sa s tým dokážem vyrovnať už teraz je to veľký boj čo mám potom robiť?

mam56

Vieš, ono sa to zdá ako nepodstatné, ale je to podstatné. Ja som žil s l. dosť dlho a skončil som na psychiatrii. Musíš vedieť na aké pohlavie si. Ja viem, že to vyznie ako kompletne šibnuté, ja nie som gay, ale s chlapmi si rozumiem viac než so ženou, pritom však svoje dieťa mám nadovšetko rád. Aj keď nie sexuálne, tak som v podstate žil s chlapom cca. dva roky a bol som nad mieru spokojný. Žiadne konflikty, žiaden stres, síce ani žiadna láska, žiaden sex, ale žiadne konflikty ako medzi opicami v pralese. Hlavou rodiny je chlap, nie žena, tak si to konečne uvedomte, lebo s vami nebude chcieť žiť ani transvestita a ak, tak jedine komplet šibnutý. Koho vy chcete kontrolovať??? Živiteľa rodiny. Fucked úbohé.
Ste vo vzťahu fucked šťastní??? No, ok. Tak si buďte...