za kolko sa vas chlap urobi?-sex

Miro87

Tým čo sa urobia za tri minúty moc nezávidím,ja vydržím aj hodinu ak by som chcel samozrejme sa musím ovládať.Ak by som chcel vedel by som to aj za 5 minut.Stale sa pýtam priateľky koľko ešte zvláda a prispôsobím sa.Ty čo nevydržíte skúste si vypiť niečo...ja keď som sčučkany tak idem jak píla tiež aj hodinu...aké potom nechce moja týždeň sex

xfirestarter

S vekom a skusenostami sa to upravuje. Skuseny chlap by mal vediet vydrzat pri sexe kolko potrebuje. Teda urobi sa kedy chce. Hodne to suvisi aj s nervovou sustavou. Velmi dobry clanok o suvislosti predcasnej ejakulacie a nervovej sustavy je napisany tu -odkaz odstránený-

mildo777

ja sa tiez urobim do 2minut, ale problem bude vtom ze nemam stalu babu. Ked snejakou skoncim v posteli hned je vycitka ty si uz hotovy, ja myslela ze ma poriadne pretiahnes atd. a potom chce prachy

anix

Súhlasím s rybkou... Chce to cvik a nepreplnené gule :-) Ak to nie je tak, žiadny chlap dlho nevydrží ked dlhšiu dobu nemal babu.

rybka17

kazdy chlap ked sa chce sa vie urobit aj za 3 minuty...ale vacsinou sa vedia tak ovladat ze vydrzia aj hodku...teda ti ktorych som mala :-) vacsinou pri prvom sexe je velmi vzruseny ale potom uz vydrzi dlhsie.chce to iba cvik...