Štítna zľaza, Ľubochňa

Príspevok v téme: Štítna zľaza, Ľubochňa
annna

Mam problemy so stitnou zlazou, znizena funkcica stitnej zlazy, zapal stitnej zlazy a uzivam treti rok Euthyrox. Aj napriek tomu ze uzivam lieky som velmi pribrala a aj preto som sa rozhodla zeby som skusila este vysetrenie v Lubochni. Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto uz tam na vysetreni bol a opisal mi ako to tam prebieha, pripadne u koho sa mam objednat, niekto kto ma s tym osobnu skusenost. Je niekto kto od Euthyroxu pribral? Teraz uzivam Euthyrox 100, davky mi postupne zvysovali, ale ja priberam dalej pri rovnakej zivotosprave ako predtym ked som lieky nebrala. Je sice pravda, ze odkedy uzivam lieky citim sa lepsie az na to priberanie to je hrozne za 3 roky skoro 40 kg, co je zle. Ak s tym ma niekto osobne skusenosti nech sa mi ozve. dakujem

medvedka

poradte,co mam robit.mam skoro vsetky priznaky hypertyreozy-len nechudnem-ale sono aj krv mam ok.pripadam si ako hypochonder,taha sa to skoro 2 roky.

tanka

Dobry den!
Prosim,mohol by mi niekto vysvetlit diagnozu: struma diff.hr. - v.s.DLT dysmenorrhoe
Th : t.č.nihil.

a zaver je : struma diff.v.s.DLT

doktorka mi nic nepovedala a asi ma uz porazi,lebo tam mam ist az o 2 tyzdne

wowo

z euthyroxu sa skor schudne. Viac spalujes.Je to aj liek co na cierno beru kulturisit ked si chu vyrysovat svaly. takze opak nie priberas ale chudnes auz aj tym ze sa zlepsi funkcia stitnej zlazy

zuju

kocky ja som pat rokov po vybrani stitnej, teraz mi zmeniol L tyroxin na Eutyrox, dufam ze z neho nepriberiem, zatial som z L-Tyroxinu nic nebadala

nikolka

JA SOM BOLA V LUBOCHNI PRED 2 ROKMI . SOM DIABETIK AMALA SOM VYSOKY CUKOR .
NO MOZEM POVEDAT ZE MI POMOHLI. DAKUJEM

alexia1

no mňa asi porazí čo sa tu dozvedám... včera som sa dozvedela, že mám zníženú funkciu ŠŽ = autoimunitnú tyreoiditídu a dali mi euthyrox. Som chudá ako trieska, ale pribrať teda nechcem, dokelu!!! Inak chodím už roky doktorovi Purovi - úžasný chlapík, vždy sa nasmejeme...

orionka

Aj ja užívam tie iste lieky a pribrala som asi 3O kg, po zmene životného štýlu som schudla 23kg a zostáva ešte ten zvyšok - držím sa časového plánu na spánok, jedlo a šport, no žiadna diéta len racionálna strava.