Štítna zľaza, Ľubochňa

Príspevok v téme: Štítna zľaza, Ľubochňa
annna

Mam problemy so stitnou zlazou, znizena funkcica stitnej zlazy, zapal stitnej zlazy a uzivam treti rok Euthyrox. Aj napriek tomu ze uzivam lieky som velmi pribrala a aj preto som sa rozhodla zeby som skusila este vysetrenie v Lubochni. Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto uz tam na vysetreni bol a opisal mi ako to tam prebieha, pripadne u koho sa mam objednat, niekto kto ma s tym osobnu skusenost. Je niekto kto od Euthyroxu pribral? Teraz uzivam Euthyrox 100, davky mi postupne zvysovali, ale ja priberam dalej pri rovnakej zivotosprave ako predtym ked som lieky nebrala. Je sice pravda, ze odkedy uzivam lieky citim sa lepsie az na to priberanie to je hrozne za 3 roky skoro 40 kg, co je zle. Ak s tym ma niekto osobne skusenosti nech sa mi ozve. dakujem

aljoska

rene,bez šž fungujem už 4,5 roka a celý ten čas užívam Euthyrox,125 mg.Po operácii som síce pribrala a ked som bola bez liekov,tak som bola aj opuchnutá a naliata vodou.Ale akonáhle som začala užívať hormony všetko sa upravilo a váha išla pekne dolu.A viac-menej si váhu držím stále.Osobne nemám také skúsenosti,že pri užívaní euthyroxu by som nejako veľa priberala.

rene11

Milá annna,problém so štítnou žľazou u mňa začal v decembri.Všetko malo rýchly spád-zápal,hypefunkcia šz a difúzna struma spôsobili, že mi 4.5. vybrali nielen nádor, ale aj celú štítnu žľazu.Euthyrox užívam druhý týždeň a pribrala som už 5 kíl! Som z toho hodne rozladená, pretože s hmotnosťou som nemala nikdy problém.Aj tieto stránky som navštívila kvôli tomu, aby som našla nejaké informácie o tom, ako zabrániť nadmernému priberaniu. Dá sa to?

lepo

CHODIM DO LUBOCHNE UZ 15 ROKOV A JE TO NAJLEPSIA NEMOCNICA NA TAKETO CHOROBY.TOTO CISLO JE NA OBJEDNIE SA 0444306105.NETREBA SA BAT VYSETRENIA

hmmmmmmmm

ako sa prejavovali vase problemy, ake ste mali tazkosti, nez ste zistili, ze je to kvoli stitnej zlaze?

dufam ez mi niekto odpobvie

alicakl

Krevka: moc to neprežívaj. Podľa hormónov ti predpíšu určité množstvo lieku a po nejakom čase-možno už do mesiaca sa ti všetko vráti do normálu.Možno trošku neskôr. Ja užívam lieky od 14 rokov-to je už doba :-)) a až na raňajší rituál s tabletkou mi nič nie je ani nijako inak necítim, že mám nefunkčnú štít.žľazu. Inak som čítala novú štúdiu, v ktorej sa píše, že až 60% ľudí, ktorí majú zníženú činnosť, majú aj celiakiu,alebo iné ochorenie čriev.Inak-už aj v tej skupine som. Takže síce to na začiatku vyzerá hrozne, je to slabý odvar oproti iným chorobám.

zuju

po siedmich rokoch liecby v Lubochni sa ma zbavili a poslali k spadovemu endokrinologovi, bez vysvetlenia, tak som im napisala staznost

vsevedka

Miska, to odporučenie treba, niekedy sa pýtajú na kód odosielajúceho lekára alebo meno, kto ťa na vyš. odporučil už pri telefonickom objednávaní sa do Ľubochne.

latka

prosim niekoho o radu:rano uzijem euthyrox 25 a hned ale pijem kavu. potom pockam pol hodinu a vtedy ranajkujem . robim chybu s tou kavou?ma tabletka takto ucinok ak hned po uziti uz pijem kavu?