Štítna zľaza, Ľubochňa

Príspevok v téme: Štítna zľaza, Ľubochňa
annna

Mam problemy so stitnou zlazou, znizena funkcica stitnej zlazy, zapal stitnej zlazy a uzivam treti rok Euthyrox. Aj napriek tomu ze uzivam lieky som velmi pribrala a aj preto som sa rozhodla zeby som skusila este vysetrenie v Lubochni. Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto uz tam na vysetreni bol a opisal mi ako to tam prebieha, pripadne u koho sa mam objednat, niekto kto ma s tym osobnu skusenost. Je niekto kto od Euthyroxu pribral? Teraz uzivam Euthyrox 100, davky mi postupne zvysovali, ale ja priberam dalej pri rovnakej zivotosprave ako predtym ked som lieky nebrala. Je sice pravda, ze odkedy uzivam lieky citim sa lepsie az na to priberanie to je hrozne za 3 roky skoro 40 kg, co je zle. Ak s tym ma niekto osobne skusenosti nech sa mi ozve. dakujem

jajaja295.

???
poznas temu tu na zdravi, endokrinologovia-prosim o nazor
www.zdravie.sk
tam mas vsetko o tom oleji, ja sama ho beriem, kedze mi zistili znizenu cinnost sz a na buduci pondelok idem na krv, takze potom budem moct napisat aj svoje skusenosti, ci to pomaha

???

RND-dik za odpoved.Urcite by som si ho rada kupila,len neviem kde,pretoze preferujem uz odskusane a overene pripravky.

???

jajaja 295,
nepoznam nikoho komu by FV pomohol-ty áno?
Takze nie neberiem ho,ale ako sa hovori topiaci sa aj slamky chyta ak sa dopracujem ,ze sa pomocou neho niekto vyliecil tak potom....

RNG

Na znizenie LDL cholesterolu a triglyceridov je velmi ucinny vytazok z listov cukrovej trstiny, Policosanol(davka 20 az 40 mg) .
Tento reguluje cinnost pecene, aby vyrabala z prebytocnych cukrov menej cholesterolu a tukov(triglyceridy) totiz cholesteroly aj triglyceridy su casto tvorene v peceni, cholesteroly z jedla prispievaju len asi 20%, ostatok je vysledok tvorby v peceni. A ta sa da tym policosanolom, co je vlastne len cukrovy alkohol, tj polyol, podobne ako su xylitol, erytritol lactitol maltitol , sorbitol a ine sladke cukrove alkoholy.

Zaujimave, ze uz tak malicilinka davka tejto prirodnej neskodnej latky je to schopna dokazat, bez ziadnych skodlivych postrannych ucinkov.
Osobne to mam vyskusane, aj na mojom synovi, ked mal vysoko cholesterol a nechceli mu dat dobru poistku. Znizil si ho davkami 2 x 20 mg Policosanolu a 1 gramom Red Yeast Rice za necely mesiac ta nizko, ze dostal najnizsiu moznu poistku.

???

Pekny večer,
dnes mi manzel kupil ALOE VERA-vraj dobry na žaludok a creva,len neviem ci je vhodne ho brat pri znízenej cinnosti š.ž.Prosím ma s nim niekto dobre skusenosti?

???

Zabudla som este spomenut,ze moje problemy s pravou castou tela zrejme suvisy,ze som si na ranajky zalievala ovsenne vlocky,lebo som chcela schudnut a mojej naivite som to asi prehnala-dotaz:nemohlo prist k podrazdeniu a zapalu criev-po
dotykam,ze zlcnik uz nemam,alebo š.ž.uzko
suvisi specenou.Nikto nenapisaj,ze sa vyliecil zo š.ž.

???

Dakujem za odpoved,lenze ja iný ako sojovy lecitin nepoznam a tych ostatnych som vôbec nevedela,ze take existuju a ci sa daju tu na sk.zohnat.Statiny nechcem brat,ale tiez potrebujem znizit cholesterol,ale najme tuky preto,lebo mam nad 18 a norma je 1,7.