Pehy

Nada57

Ahojte, mám 12 rokov a chcela by som sa tu spítať ako zjemnit alebo odstrániť pehy. Moje pehy mi fakt vadia a neznášam ich...Teraz na jar sa mi vihodili viac a fakt nutne daco potrebujem, lebo sa mi to totálne vobec nepači a nechem ich mať. Nemáte niekto nejaký recept ??Alebo prípadne nejaký krém ktorý by som mohla použiť uz na jar??...dakujem a plss odpovedajte =/

achromin

DÁMY,PÁNI,SLEČNY I MLÁDENCI,dlhé roky som pre seba i pre Vás hľadala a skúšala všetky dostupné drahé i lacnejšie produkty,ktoré by z pokožky odstránili škvrny a pehy .Žiadne účinky iba biznis ma rozčuľoval,až nakoniec som objavila jediný produkt,ktorý mi pomohol a teraz Vám ho môžem všetkým ,ktorý máte problémy so zvýšenou pigmentáciou doporučiť a zaručiť úspech.Vyskúšaný osobne mnou i mojimi známymi a so 100% výsledkami = ACHROMIN,krém ovenčený s 15 svetovými medailami za najlepšie výsledky v bielení pokožky.Objednávky cez SMS 0908 762 628,alebo e-mailom na :achromin@zoznam.sk.Web:www.achromin.eu.

169/9

Ahojte,
má niekto skúsenosti s krémom achromin.
Na nete som čítala,že oehy zmiznú do 30 dní.Ale moc tomu neverím.

Tina5131

citron pomáha tak že spolu z pehami budeš mat bledšiu pokožku :) citron zbletšuje :) ani ja som to nevedla pokým mi mama (je totižto doktorka) nepovedala že si to nemám dávat že budem jak stena :) račej bit tmavšia a mat pehy :)

silvus28

Ahojte, ja mám tiež pehy, ale mám opačný problém ako vy, ja by som ich chcela viac, možno sa mi budete čudovať, ale mne sa to strašne páči, je to sexi, neviete ako by som ich mohla mať viac? Keď idem na slnko, to mi nepomáha...Ďakujem

Sona926

PROSIM VAS MOZTE MI PORADIT CHCEM SI DAT ODSTRANIT PEHY S LASEROM. ROBIA TO AJ V NITRE ALEBO MUSIM IST DO BRATISLAVY? PORADITE MI NIEKTO NEJAKY KONTAKT? DAKUJEM

Kedysipehava

Prečo sa trápite,keď je už na Slovensku fantasticky krém Achromin-vyhľadajte si ho cez google.Fakt pomáha.

jahoda :D

ja by som sa chcela opýtať CHEN že ako často by som mala používať tie dve masky proti pehám či každý deň alebo ako... ďakujem